نمایشگاه مجازی باما HSEE به عنوان اولین نمایشگاه تخصصی برای رسیدن به سه هدف متعالی زیر ایجاد شده است:

- توسعه اشتغال برای دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته تحصیلی نظیر گرایش های مختلف مهندسی بهداشت محیط، مهندسی بهداشت حرفه ای، ایمنی، ارگونومی، HSE، آموزش بهداشت، گرایش های مختلف محیط زیست و ... از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی

- توسعه بازار برای ارائه دهندگان کالا و خدمات

- دسترسی آسان، سریع، تخصصی، ارزانتر و باکیفیت بهتر کالا و خدمات مورد نیاز برای گیرندگان

با ورود به باما HSEE با سایتی جامع مشتمل بر شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGOها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های مرتبط با HSEE روبرو می شوید. هر آنچه که در حوزه HSEE نیاز دارید را در اینجا خواهید یافت.

اطلاعات تماس

آدرس:
یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

واحد پشتیبانی: ۰۹۱۹۰۲۶۱۳۴۰ - ۰۹۰۱۴۰۱۳۸۵۵

پست الکترونیک: support@bamahse.com

امور مشتریان: info@bamahse.com

شرکت مرکز تخصصی طب کار آرمین

مرکز تخصصی طب کار آرمین خدمات خود را در زمینه های طب کار مشتمل بر معاینات عمومی و تخصصی ، کارشناسی بهداشت حرفه ای ، اسپیرومتری ، ادیومتری ، اپتومتری ، نوار قلب، تست روانشناسی و ... ارائه می نماید.
در این مرکز خدمات مختلف طب کار در قالب معاینات بدو استخدام ، معاینات دوره ای، معاینات اختصاصی مشاغل خاص نظیر پرتوکاران، معاینات سلامت رانندگان و صدور کارت سلامت، همچنین معاینات کلینیکی و تست های پاراکلینیک، بررسی ارتباط بیماری ها با شغل و مشاوره های قانونی تخصصی در خصوص بیماری ها و حوادث شغلی و تعیین نقص عضو و .... ارائه می گردد.

نظرات و پیشنهادات

امتیاز

کیفیت محصولات و خدمات
میزان رضایت کلی

HSEباما