نمایشگاه مجازی باما HSEE به عنوان اولین نمایشگاه تخصصی برای رسیدن به سه هدف متعالی زیر ایجاد شده است:

- توسعه اشتغال برای دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته تحصیلی نظیر گرایش های مختلف مهندسی بهداشت محیط، مهندسی بهداشت حرفه ای، ایمنی، ارگونومی، HSE، آموزش بهداشت، گرایش های مختلف محیط زیست و ... از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی

- توسعه بازار برای ارائه دهندگان کالا و خدمات

- دسترسی آسان، سریع، تخصصی، ارزانتر و باکیفیت بهتر کالا و خدمات مورد نیاز برای گیرندگان

با ورود به باما HSEE با سایتی جامع مشتمل بر شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGOها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های مرتبط با HSEE روبرو می شوید. هر آنچه که در حوزه HSEE نیاز دارید را در اینجا خواهید یافت.

اطلاعات تماس

آدرس:
یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

واحد پشتیبانی: ۰۹۱۹۰۲۶۱۳۴۰ - ۰۹۰۱۴۰۱۳۸۵۵

پست الکترونیک: support@bamahse.com

امور مشتریان: info@bamahse.com

شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی گیلان

شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی گیلان به ارائه خدمات در امر توزیع آب در شبکه های آبیاری و زهکشی مزارع در جهت افزایش تولیدات کشاورزی و استفاده بهینه از آب زراعی، انجام تعمیرات و نگهداری تأسیسات و توسعه شبکه های آبیاری و زهکشی و جاده های دسترسی، تحقیقات در مورد تهیه الگوی کشت مناسب منطقه ای و ارائه برنامه کشت به منظور صرفه جویی در استفاده از آب کشاورزی، انجام امور پیمانکاری مربوط به ساخت سیستم ها و تصفیه خانه های آب و فاضلاب، سدها و بندها، تونلهای انحراف آب، مخازن آب و شبکه های آب و فاضلاب، آبرسانی و کانالهای انتقال آب، سازه های دریائی و ساحلی و نظایر آن و خطوط انتقال تاسیسات مکانیکی و هیدرومکانیکی، تهیه و نصب تاسیسات و تجهیزات برق و آب و فاضلاب و سیستمهای ارتباطی و نظایر آن می پردازد.

نظرات و پیشنهادات

امتیاز

کیفیت محصولات و خدمات
میزان رضایت کلی

HSEباما