نمایشگاه مجازی باما HSEE به عنوان اولین نمایشگاه تخصصی برای رسیدن به سه هدف متعالی زیر ایجاد شده است:

- توسعه اشتغال برای دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته تحصیلی نظیر گرایش های مختلف مهندسی بهداشت محیط، مهندسی بهداشت حرفه ای، ایمنی، ارگونومی، HSE، آموزش بهداشت، گرایش های مختلف محیط زیست و ... از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی

- توسعه بازار برای ارائه دهندگان کالا و خدمات

- دسترسی آسان، سریع، تخصصی، ارزانتر و باکیفیت بهتر کالا و خدمات مورد نیاز برای گیرندگان

با ورود به باما HSEE با سایتی جامع مشتمل بر شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGOها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های مرتبط با HSEE روبرو می شوید. هر آنچه که در حوزه HSEE نیاز دارید را در اینجا خواهید یافت.

اطلاعات تماس

آدرس:
یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

واحد پشتیبانی: ۰۹۱۹۰۲۶۱۳۴۰ - ۰۹۰۱۴۰۱۳۸۵۵

پست الکترونیک: support@bamahse.com

امور مشتریان: info@bamahse.com

پارس باراد خلاقان مبتکر

تشخیص یک مشکل سرآغاز یک ابداع یا اختراع است. شرکت باراد نیز شروع فعالیتش را با اختراع پشتی طبی در سال 1390 با هدف جلوگیری از کمردرد هنگام نشستن آغاز نمود. با افزایش آمار مبتلایان به دردهای اسکلتی عضلانی و اجماع جهانی برای مبارزه با آن، شرکت باراد، برای اولین بار در کشور، به طور تخصصی، طراحی و تولید محصولات ارگونومی در کشور را در دستور کار خود قرار داد . در حال حاضر این شرکت با تولید 15 محصول در زمینه تجهیزات ارگونومی و همکاری اساتید مجرب دانشگاه موفق به تشکیل مرکز خدمات تخصصی ارگونومی ایران گردیده است و امیدوار است بتواند مجموعه کاملی از خدمات و محصول را در اختیار سازمان ها قرار دهد. خدمات این شرکت، مطابق با استانداردهای ارگونومی، به شرح زیر می باشد:
• طراحی و نظارت بر اجرای طرح جامع ارگونومی سازمانی، خدمات ارگونومـــی کلان
• ارزیـــابی ریسک ارگونومــی مشـــاغل اصلی، اصـــلاح تجهیـــزات غیر ارگونومیــک طراحی ایستگاه های کار ارگونومی
• آمـــــوزش تخصصـــی ارگونومی و اصلاح پوسچر( ویژه کارکنـــــــان و در محل کار) برگزاری دوره های آموزش تخصصی ارگونومی و پوسچر ( ویژه کارشناسان HSE و بهداشت حرفه ای )
• طراحــــی پکیــــج اختصاصـــــی ورزش درمانــــــی
• معرفی محصولات و تجهیزات ارگونومـــی باراد

نظرات و پیشنهادات

امتیاز

کیفیت محصولات و خدمات
میزان رضایت کلی

HSEباما