شرکت هامون پمپ البرز

الکترو پمپ شناور با شفت استنلس استیل و بوش استیل و لاستیک و تعمیر و سیم پیچی الکترو پمپ شناور و نیز الکترو پمپ برنزی که در برابر ماسه و مواد خورنده دارای مقاومت بالایی می باشند از تولیدات تخصصی شرکت هامون پمپ البرز است.
شرکت هامون پمپ البرز با هدف تولید الکترو پمپ های شناور شروع به فعالیت نموده است. کلیه پمپ های تولیدی این شرکت با شفت و بوش استیل و لاستیک می باشد بر حسب سفارش، پمپ های برنزی که در برابر ماسه و مواد خورنده دارای مقاومت بالایی می باشند را تولید می نماید. این شرکت علاوه بر تولید و نوسازی محصولات، از خدمات پس از فروش نیز برخوردار بوده و به مدت یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد.
با توجه به هزینه های بالای استحصال آب زیر زمینی و پایین رفتن روز افزون سطح آب چاه ها بهترین راه جهت کاهش هزینه ها و افزایش راندمان استفاده از الکترو پمپ های شناور می باشد. طراحی الکتروپمپ های شناور بر مبنای دور 3000rpm باعث باریک تر شدن مجموعه و کاهش هزینه های جانبی از قبیل حفر چاه و ... شده است. همچنین با توجه به آلودگی زیاد و مصرف برق بالای پمپ های شافت و غلافی قدیمی ، پمپ های شناور جایگزین مناسبی جهت پمپ های توربینی قدیمی می باشد.

کلمات قابل جستجو

  • شرکت هامون پمپ البرز
  • پمپ شناور
  • الکتروپمپ
  • پمپ های توربینی

نظرات و پیشنهادات

امتیاز

کیفیت محصولات و خدمات
میزان رضایت کلی