نمایشگاه مجازی باما HSEE به عنوان اولین نمایشگاه تخصصی برای رسیدن به سه هدف متعالی زیر ایجاد شده است:

- توسعه اشتغال برای دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته تحصیلی نظیر گرایش های مختلف مهندسی بهداشت محیط، مهندسی بهداشت حرفه ای، ایمنی، ارگونومی، HSE، آموزش بهداشت، گرایش های مختلف محیط زیست و ... از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی

- توسعه بازار برای ارائه دهندگان کالا و خدمات

- دسترسی آسان، سریع، تخصصی، ارزانتر و باکیفیت بهتر کالا و خدمات مورد نیاز برای گیرندگان

با ورود به باما HSEE با سایتی جامع مشتمل بر شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGOها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های مرتبط با HSEE روبرو می شوید. هر آنچه که در حوزه HSEE نیاز دارید را در اینجا خواهید یافت.

اطلاعات تماس

آدرس:
یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

واحد پشتیبانی: ۰۹۱۹۰۲۶۱۳۴۰ - ۰۹۰۱۴۰۱۳۸۵۵

پست الکترونیک: support@bamahse.com

امور مشتریان: info@bamahse.com

شرکت کشاورزی هامون

شرکت کشاورزی هامون به مشاوره در كلیه امور كشاورزی، ارائه خدمات شامل ارائه کودهای اصلاح کننده آب و خاک، تنظیم کننده و فعال کننده ها، کودهای آلی، کودهای معدنی با عناصر پر مصرف، کودهای معدنی با عناصر کم مصرف، کودهای ویژه کشاورزی ارگانیک و بذرهای عنبری، اقدام به برگزاری ده ها سمینار در شهرهای مختلف، می پردازد. همچنین با ساخت سی دی های آموزشی تغذیه گیاهان اقدام به طراحی نرم افزاری نموده كه شما را در ساختن محلولهای غذائی كشتهای هیدروپونیك برای 30 نوع گیاه قادر می سازد كه ظرف چند دقیقه فرمول مورد نظر خود را برای مراحل مختلف رشد گیاه مورد نظر بسازید.

نظرات و پیشنهادات

امتیاز

کیفیت محصولات و خدمات
میزان رضایت کلی

HSEباما