دستکش کف چرم

گروه ایمنی میلاد
دسته بندی:  دستکش ایمنی  / دستکش چرمی
برند: ایمنی میلاد
ویژگی های محصول
رنگ قرمز
استاندارد استاندارد EN 388 و EN 420

 

 جنس دستکش کف چرم ضخیم، یکدست و مرغوب گاوی است و از پارچه بادوام جناغی ساخته شده است. ساق لاستیک کشی شده و استر نرم و لطیفی دارد. دستکش کف چرم ایمنی میلاد دارای تا ییدیه کیفیت اتحادیه اروپایی CE می باشد.

دستکش ایمنی کف چرم برای مصارف صنایع  معادن، فعالیت های ساختمانی ،آهنگری مصارف عمومی، باغبانی و حمل و نقل کاربرد دارد. این دستکش در برابرحرارت مقاوم  است و چنگش و ضربه پذیری مناسبی دارد.

رنگ قرمز
استاندارد استاندارد EN 388 و EN 420
  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi