کپسول آتش نشانی آب وگاز تحت فشار

گروه ایمنی میلاد
ویژگی های محصول
نوع کپسول آتش نشانی حاوی آب و گاز تحت فشار

کپسول آتش نشانی آب وگاز تحت فشار برای خاموش کردن آتش سوزی مبلمان، موکت، فرش و مواردی این چنین استفاده می شود، ولی حتما باید این موضوع را به یاد داشته باشید هیچ وقت از این نوع کپسول آتش نشانی برای خاموش سازی روغن در حال سوختن یا سایر مواد مایع اشتعال زا استفاده نکنید، چرا که این کار باعث اتفاقات ناخوشایندی می شود و به خاموش سازی آتش کمکی نمی کند، بنابراین بهتر است که کپسول آتش نشانی آب وگاز تحت فشار را در پذیرایی یا اتاق خواب نگهداری کنید.

نوع کپسول آتش نشانی حاوی آب و گاز تحت فشار
  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi