کپسول آتش نشانی حاوی مواد شیمیایی خیس شده (Wet Chemical)

گروه ایمنی میلاد
ویژگی های محصول
نوع کپسول آتش نشانی حاوی مواد شیمیایی خیس شده (Wet Chemical)

در صورتی که مبلمان چرمی شما دچار آتش سوزی شد و یا در آشپزخانه روغن های پخت و پز آتش گرفتند، می توانید از کپسول های آتش نشانی حاوی مواد شیمیایی خیس شده (Wet Chemical) استفاده کنید. البته این نکته بسیار بسیار مهم را باید به یاد داشته باشید که استفاده از این کپسول ها در زمان هایی که آتش سوزی الکتریکی باشد و یا گاز های قابل اشتعال دچار آتش سوزی شده باشند،  می تواند بسیار خطرناک باشد، پس بهتر است که کپسول آتش نشانی حاوی مواد شیمیایی خیس شده  را در آشپزخانه و کنار گاز و سایر لوازم آشپزی قرار دهید.

نوع کپسول آتش نشانی حاوی مواد شیمیایی خیس شده (Wet Chemical)
  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi