گروه شرکت های ایمن پژوهان پارس ( ایپکو) شامل مرکز تخصصی طب کار ایمن پژوهان پارس و شرکت مهندسی ایمن پژوهان پارس با تکیه بر تجارب و دانش فنی هیأت مدیره، از سال ۱۳۸۵ تأسیس گردید. این شرکت در سال ۱۳۹۶ در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات، اقدام به تأسیس “مرکز تخصصی طب کار ایمن پژوهان پارس” به استناد آئین‌نامه مراکز تخصصی طب کار مصوب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی نمود. همچنین این شرکت با بهره گیری از کادری مجرب، کار آزموده و متخصص در زمینه ارائه خدمات طب کار، ایمنی، مهندسی بهداشت حرفه ای و محیط زیست، دارای مجوزهای رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت کار و امور اجتماعی، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کل کشور، سازمان تأمین اجتماعی و سازمان محیط زیست، مجموعه ای از توان علمی و فنی جهت اجرای پروژه های مرتبط با HSE و حوزه تخصصی طب کار و بیماری های شغلی را فراهم نموده است.
خدمات شرکت:
- خدمات تخصصی طب کار
- مهندسی بهداشت حرفه ای
- مهندسی محیط زیست
- مهندسی ایمنی صنعتی
- مشاوره مدیریت
- آموزش
محصولات:
- لوازم حفاظت فردی
- تابلوهای ایمنی
- لوازم ایمنی و آتش نشانی
خدمات طب کار:
- مراحل انجام معاینات طب کار
- انجام تأمین دفترچه تأمین اجتماعی
- صدور و تمدید کارت سلامت رانندگان
- انجام معاینات ادواری
- و...

نظرات و پیشنهادات

• باماHSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته دانشگاهی از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی، ایجاد شده است.

• باماHSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGO ها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است.

• باماHSEE هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

• قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه باما، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس


  • آدرس:
    یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

  • واحد پشتیبانی: ۰۹۱۹۰۲۶۱۳۴۰ - ۰۹۰۱۴۰۱۳۸۵۵

  • پست الکترونیک: support@bamahse.com

  • امور مشتریان: info@bamahse.com

باما در شبکه های اجتماعی