جامعه متخصصان در سال 1389 با هدف ایجاد بستری گسترده در خدمات حرفه ای، تخصصی و عمومی برای متخصصان ایرانی تأسیس شد و با امضای تفاهم نامه همکاری آموزشی با مراکز معتبر دانشگاهی فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد. متخصصان در قالب دوره ها، سمینارها، همایش ها و تورهای آموزشی بر اساس نیاز روز خدمات خود را ارائه می دهند.
فعالیت های جامعه متخصصان:
- خدمات HSE شامل: خدمات بازرسی (انجام خدمات بازرسی HSE، تست ارت و دیگ بخار، تست جرثقیلها و ...، )، خدمات آموزشی (دوره های صلاحیت ایمنی پیمانکاران و ...)، خدمات مشاوره (شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک، تهیه و تدوین HSE Plan، ارائه راه حلهای HSE و ...)
- مدیریت پروژه
- مدیریت قراردادها، مناقصات و بیمه ها
- مدیریت hse
- ایمنی
- مدیریت و ممیزی پروژه های مهندسی معکوس و ...

نظرات و پیشنهادات

جامعه متخصصان در سال 1389 با هدف ایجاد بستری گسترده در خدمات حرفه ای، تخصصی و عمومی برای متخصصان ایرانی تأسیس شد و با امضای تفاهم نامه همکاری آموزشی با مراکز معتبر دانشگاهی فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد. متخصصان در قالب دوره ها، سمینارها، همایش ها و تورهای آموزشی بر اساس نیاز روز خدمات خود را ارائه می دهند. , فعالیت های جامعه متخصصان: , - خدمات HSE شامل: خدمات بازرسی (انجام خدمات بازرسی HSE، تست ارت و دیگ بخار، تست جرثقیلها و ...، )، خدمات آموزشی (دوره های صلاحیت ایمنی پیمانکاران و ...)، خدمات مشاوره (شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک، تهیه و تدوین HSE Plan، ارائه

• باماHSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته دانشگاهی از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی، ایجاد شده است.

• باماHSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGO ها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است.

• باماHSEE هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

• قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه باما، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس


  • آدرس:
    یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

  • واحد پشتیبانی: ۰۹۱۹۰۲۶۱۳۴۰ - ۰۹۱۹۰۴۲۳۰۸۰

  • پست الکترونیک: support@bamahse.com

  • امور مشتریان: info@bamahse.com

باما در شبکه های اجتماعی