نمایشگاه مجازی باما HSEE به عنوان اولین نمایشگاه تخصصی برای رسیدن به سه هدف متعالی زیر ایجاد شده است:

- توسعه اشتغال برای دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته تحصیلی نظیر گرایش های مختلف مهندسی بهداشت محیط، مهندسی بهداشت حرفه ای، ایمنی، ارگونومی، HSE، آموزش بهداشت، گرایش های مختلف محیط زیست و ... از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی

- توسعه بازار برای ارائه دهندگان کالا و خدمات

- دسترسی آسان، سریع، تخصصی، ارزانتر و باکیفیت بهتر کالا و خدمات مورد نیاز برای گیرندگان

با ورود به باما HSEE با سایتی جامع مشتمل بر شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGOها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های مرتبط با HSEE روبرو می شوید. هر آنچه که در حوزه HSEE نیاز دارید را در اینجا خواهید یافت.

اطلاعات تماس

آدرس:
یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

واحد پشتیبانی: ۰۹۱۹۰۲۶۱۳۴۰ - ۰۹۰۱۴۰۱۳۸۵۵

پست الکترونیک: support@bamahse.com

امور مشتریان: info@bamahse.com

شركت مهندسين مشاور مهاب بارش

شركت مهندسين مشاور مهاب بارش در زمينه های مختلف از جمله مطالعات، طراحی و نظارت بر طرح های تأمین آب، انتقال و مخازن ذخیره آب، شبكه‌های توزيع و تصفيه خانه های آب، شبكه‌های جمع‌آوری فاضلاب، خطوط انتقال و تصفيه‌ خانه‌های فاضلاب، شبكه‌های آبياری و زهكشی، جمع‌آوری هدایت و دفع آب های سطحی، طراحی شبکه‌های آبیاری فضای سبز شهری، کشاورزی، منابع طبیعی و آبخیزداری ارائه خدمات می‌نماید. این شرکت در دو گروه مهندسی آب در تخصص شبکه های آبياری و زهكشی و تأسیسات آب و فاضلاب و گروه مطالعات کشاورزی در تخصص کشاورزی و منابع طبیعی و آبخیزداری از سوی سازمان برنامه و بودجه تأیید صلاحیت شده است .

حوزه های فعالیت

نظرات و پیشنهادات

امتیاز

کیفیت محصولات و خدمات
میزان رضایت کلی

HSEباما