شرکت مهندسی مهرزاد صنعت بهروز، دارای رتبه پیمانکاری تاسیسات و تجهیزات و رتبه نفت و گاز با مجوز حمل پسماند ویژه و خطرناک می باشد. این شرکت پسماندهای دریافتی را در مجموعه مورد تایید سازمان حفاظت محیط زیست در چرخه بازیافت، پردازش و امحا قرار می دهد و گواهینامه مدیریت پسماند مرتبط را به نفع تولیدکننده پسماند صادر می نماید. فعالیت های این شرکت در حوزه مدیریت پسماند به شرح زیر می باشد:
- مدیریت پسماندهای ویژه
- پردازش پسماندهای صنعتی
- مدیریت پسماندهای شیمیایی دارویی
- حمل پسماند ویژه
- لایروبی مخازن
- خدمات مدیریت پسماند در سایت کارفرما
گروه صنعتی مهرزاد با دارا بودن رتبه های پیمانکاری تاسیسات و تجهیزات، آب و به پشتوانه دانش و تجربیات متخصصین این حوزه، آماده ارائه خدمات پیمانکاری و فنی و مهندسی در زمینه طراحی، نصب، راه اندازی و نگهداری در حوزه آب و فاضلاب به شرح زیر می باشد:
- طراحی و مشاوره ساخت
- اصلاح و ارتقا تصفیه خانه
- راهبری و بهره برداری
تیم مشاوران مهرزاد با توجه و آگاهی کامل نسبت به تحولات قانونی و علمی در زمینه قوانین و مقررات حاکم بر پسماند و محیط زیست که دائما در حال تغییر هستند، قادر به ارائه انواع مشاوره فنی و تخصصی مهندسی محیط زیست به شرح زیر می باشد:
- انجام مطالعات زیست محیطی و تدوین اسناد
- مشاوره امور حقوقی محیط زیست
- مشاوره تاسیس، بهره برداری و توسعه واحدهای صنعتی
- مشاوره محیط زیست معادن

نظرات و پیشنهادات

• باماHSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته دانشگاهی از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی، ایجاد شده است.

• باماHSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGO ها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است.

• باماHSEE هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

• قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه باما، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس


  • آدرس:
    یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

  • واحد پشتیبانی: ۰۹۱۹۰۲۶۱۳۴۰ - ۰۹۱۹۰۴۲۳۰۸۰

  • پست الکترونیک: support@bamahse.com

  • امور مشتریان: info@bamahse.com

باما در شبکه های اجتماعی