شرکت مدیریت پسماند و توسعه انرژی نو آریا فعالیت خودر ا در زمینه تأمین و تولید ماشین آلات و تجهیزات در حوزه مدیریت پسماند و در بخش های شهری، کشاورزی و صنعتی آغاز نموده است. این شرکت آماده ارائه خدمات در زمینه های مرتبط با انرژی نو، مدیریت پسماند و تصفیه خانه صنعتی می باشد. همچنین در حال حاضر تکنولوژی لازم در خصوص اجرای خطوط تفکیک و پردازش پسماند و زباله شهری، سیستم های زباله سوز، بیوگاز، تجهیزات تولید کود کمپوست، خطوط فرآوری کود بصورت گرانوله و پلت را در اختیار دارد.
محصولات شرکت:
- تجهیزات مدیریت و جمع آوری کود و سیستم تصفیه خانه دامپروری های صنعتی
- مخازن فلزی نگهداری آب و مایعات
- انرژی خورشیدی
- انرژی بادی
- خطوط تفکیک پسماند و زباله شهری
- و...

نظرات و پیشنهادات

شرکت مدیریت پسماند و توسعه انرژی نو آریا فعالیت خودر ا در زمینه تأمین و تولید ماشین آلات و تجهیزات در حوزه مدیریت پسماند و در بخش های شهری، کشاورزی و صنعتی آغاز نموده است. این شرکت آماده ارائه خدمات در زمینه های مرتبط با انرژی نو، مدیریت پسماند و تصفیه خانه صنعتی می باشد. همچنین در حال حاضر تکنولوژی لازم در خصوص اجرای خطوط تفکیک و پردازش پسماند و زباله شهری، سیستم های زباله سوز، بیوگاز، تجهیزات تولید کود کمپوست، خطوط فرآوری کود بصورت گرانوله و پلت را در اختیار دارد. , محصولات شرکت: , - تجهیزات مدیریت و جمع آوری کود و سیستم تصفیه خانه دامپروری های صنعت

• باماHSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته دانشگاهی از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی، ایجاد شده است.

• باماHSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGO ها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است.

• باماHSEE هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

• قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه باما، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس


  • آدرس:
    یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

  • واحد پشتیبانی: ۰۹۱۹۰۲۶۱۳۴۰ - ۰۹۱۹۰۴۲۳۰۸۰

  • پست الکترونیک: support@bamahse.com

  • امور مشتریان: info@bamahse.com

باما در شبکه های اجتماعی