گروه صنعتی معین کانتین دارای سابقه ۱۰ ساله درصنعت کانکس و کانتینر کشور با بهره گیری از نیروی متخصص و آخرین متدهای روز دنیا در صنعت کانکس و کانتینر سازی و خانه های پیش ساخته توانسته است محصولات خود را با بهترین مواد اولیه موجود در بازار تولید کرده و بر اساس نیاز مشتریان عزیز به بازار عرضه نماید.کانکس ها که در انواع مسکونی، مدیریتی، اداری، کارگاهی، کیوسک های نگهبانی، کارگری، سرویس های بهداشتی، انباری، اتاق فرمان که دارای تجهیزات کامل یا بدون تجهیزات می باشد، همچنین بعضی از کانکس ها یا اتاق های پیش ساخته دارای حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه به همراه لوله کشی آب به مشتریان عزیز عرضه می شود
تجهیزات این شرکت قابل استفاده در شرایط بحران مثل زلزله و سیل و.. است. این شرکت در زلزله کرمان تجهیزات کانکسی خود را ارائه داد.

نظرات و پیشنهادات

گروه صنعتی معین کانتین دارای سابقه ۱۰ ساله درصنعت کانکس و کانتینر کشور با بهره گیری از نیروی متخصص و آخرین متدهای روز دنیا در صنعت کانکس و کانتینر سازی و خانه های پیش ساخته توانسته است محصولات خود را با بهترین مواد اولیه موجود در بازار تولید کرده و بر اساس نیاز مشتریان عزیز به بازار عرضه نماید.کانکس ها که در انواع مسکونی، مدیریتی، اداری، کارگاهی، کیوسک های نگهبانی، کارگری، سرویس های بهداشتی، انباری، اتاق فرمان که دارای تجهیزات کامل یا بدون تجهیزات می باشد، همچنین بعضی از کانکس ها یا اتاق های پیش ساخته دارای حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه به همراه

• باماHSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته دانشگاهی از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی، ایجاد شده است.

• باماHSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGO ها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است.

• باماHSEE هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

• قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه باما، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس


  • آدرس:
    یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

  • واحد پشتیبانی: ۰۹۱۹۰۲۶۱۳۴۰ - ۰۹۱۹۰۴۲۳۰۸۰

  • پست الکترونیک: support@bamahse.com

  • امور مشتریان: info@bamahse.com

باما در شبکه های اجتماعی