شرکت امید پدیده با هدف تولید انواع چراغ های روشنایی، لامپ های کم مصرف و فوق کم مصرف و بالاست الکترونیکی و لامپ اف پی ال تاسیس گردید.
این شرکت افتخار دارد برای اولین بار در ایران، پیرو ماموریت سازمانی خود جهت حفظ محیط زیست ، نسل جدیدی از لامپ های کم مصرف بدون جیوه و با جایگزینی آمالگام و دوستدار محیط زیست را تولید و عرضه نماید.
در سال 1392 واحد تحقیق و توسعه شرکت امید پدیده گرمسار پس از تحقیقات گسترده در مورد تولید محصول جدید، LED-SMD را جایگزین لامپ های CFL نموده و در سال 1393 اولین گروه محصولات را تایید و پس از آن تولید انواع مدل لامپ های LED-SMD در گروه کالاهای امید پدیده قرار گرفته و خدمات توزیع و پس از فروش این محصولات را در سراسر کشور آغاز نمود.
لامپ های ال ای دی دارای مصرف انرژی پایین، طول عمر بسیار بالا و پر بازده هستند.

رزومه و کاتالوگ

نظرات و پیشنهادات

شرکت امید پدیده با هدف تولید انواع چراغ های روشنایی، لامپ های کم مصرف و فوق کم مصرف و بالاست الکترونیکی و لامپ اف پی ال تاسیس گردید. , این شرکت افتخار دارد برای اولین بار در ایران، پیرو ماموریت سازمانی خود جهت حفظ محیط زیست ، نسل جدیدی از لامپ های کم مصرف بدون جیوه و با جایگزینی آمالگام و دوستدار محیط زیست را تولید و عرضه نماید. , در سال 1392 واحد تحقیق و توسعه شرکت امید پدیده گرمسار پس از تحقیقات گسترده در مورد تولید محصول جدید، LED-SMD را جایگزین لامپ های CFL نموده و در سال 1393 اولین گروه محصولات را تایید و پس از آن تولید انواع مدل لامپ های LED-SMD در گروه کالاهای

• باماHSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته دانشگاهی از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی، ایجاد شده است.

• باماHSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGO ها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است.

• باماHSEE هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

• قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه باما، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس


  • آدرس:
    یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

  • واحد پشتیبانی: ۰۹۱۹۰۲۶۱۳۴۰ - ۰۹۱۹۰۴۲۳۰۸۰

  • پست الکترونیک: support@bamahse.com

  • امور مشتریان: info@bamahse.com

باما در شبکه های اجتماعی