نمایشگاه مجازی باما HSEE به عنوان اولین نمایشگاه تخصصی برای رسیدن به سه هدف متعالی زیر ایجاد شده است:

- توسعه اشتغال برای دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته تحصیلی نظیر گرایش های مختلف مهندسی بهداشت محیط، مهندسی بهداشت حرفه ای، ایمنی، ارگونومی، HSE، آموزش بهداشت، گرایش های مختلف محیط زیست و ... از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی

- توسعه بازار برای ارائه دهندگان کالا و خدمات

- دسترسی آسان، سریع، تخصصی، ارزانتر و باکیفیت بهتر کالا و خدمات مورد نیاز برای گیرندگان

با ورود به باما HSEE با سایتی جامع مشتمل بر شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGOها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های مرتبط با HSEE روبرو می شوید. هر آنچه که در حوزه HSEE نیاز دارید را در اینجا خواهید یافت.

اطلاعات تماس

آدرس:
یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

واحد پشتیبانی: ۰۹۱۹۰۲۶۱۳۴۰ - ۰۹۰۱۴۰۱۳۸۵۵

پست الکترونیک: support@bamahse.com

امور مشتریان: info@bamahse.com

شرکت مهندسی پارسینا پردازان آریا

شرکت مهندسی پارسینا پردازان آریا در سال 1388 به همت تیمی از کارشناسان ارشد مهندسی نرم‌افزار و حسابداری با هدف تولید نرم افزارهای جامع مدیریت فعالیت خود را آغاز نمود. پس از یک سال و اندی کوشش بی‌وقفه این تیم موفق به ارائه اولین نسخه از نرم افزار مدیریت جامع گردید. این نرم افزار به علت سادگی طراحی و متحد‌ الشکل بودن واسط کاربری و برخورداری از امکانات و ابزارهای مهم مورد نیاز برای حسابداران و مدیران مالی، از همان ابتدا مورد استقبال مدیران اندیشمند خوش‌فکر قرار گرفت. این استقبال سبب شد تا شرکت پارسینا مصمم‌تر از قبل و در راستای اجرای تعهدات اخلاقی خود توسعه و بهبود این بسته‌ی نرم افزاری را محور اهداف خود قرار داده و با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در جهت ارتقاء کیفیت این محصول بکوشد.
خدمات شرکت:
- بسته های عمومی: سیستم های یکپارچه، حسابداری مالی، دریافت و پرداخت، انبار و کنترل موجودی، تولید و بهای تمام شده،خرید، فروش، بازرگانی، حقوق و دستمزد، اتوماسیون اداری و دبیرخانه، اموال و دارایی های ثابت و مدیریت کیفیت.
- مدیریت فرآیندهای کسب و کار: فروش فروشگاهی، فروشگاه اینترنتی، مدیریت قراردادها و پیمان، تسهیلات و اعتبارات، فروش اقساطی واحدهای ساختمانی، مدیریت رستوران ها و تالارهای پذیرایی
راهکارهای ویژه: اتوماسیون داخلی مراکز رادیوتراپی، مدیریت پارک های آبی و استخری، قرائت از راه دور کنتورهای آب و...
بسته های ویژه: راهکارهای ویژه اصناف، امور گمرک و ترخیص کالا، شرکت های خدماتی شهرک های صنعتی، آزمایشگاه های بتن و میلگرد
کشتارگاه های مرغ، قالیشویی ها، پورتال ایران گره وابسته به انجمن تولید کنندگان فرش دستباف و..

حوزه های فعالیت

نظرات و پیشنهادات

امتیاز

کیفیت محصولات و خدمات
میزان رضایت کلی

HSEباما