شرکت مهندسی پارسینا پردازان آریا در سال 1388 به همت تیمی از کارشناسان ارشد مهندسی نرم‌افزار و حسابداری با هدف تولید نرم افزارهای جامع مدیریت فعالیت خود را آغاز نمود. پس از یک سال و اندی کوشش بی‌وقفه این تیم موفق به ارائه اولین نسخه از نرم افزار مدیریت جامع گردید. این نرم افزار به علت سادگی طراحی و متحد‌ الشکل بودن واسط کاربری و برخورداری از امکانات و ابزارهای مهم مورد نیاز برای حسابداران و مدیران مالی، از همان ابتدا مورد استقبال مدیران اندیشمند خوش‌فکر قرار گرفت. این استقبال سبب شد تا شرکت پارسینا مصمم‌تر از قبل و در راستای اجرای تعهدات اخلاقی خود توسعه و بهبود این بسته‌ی نرم افزاری را محور اهداف خود قرار داده و با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در جهت ارتقاء کیفیت این محصول بکوشد.
خدمات شرکت:
- بسته های عمومی: سیستم های یکپارچه، حسابداری مالی، دریافت و پرداخت، انبار و کنترل موجودی، تولید و بهای تمام شده،خرید، فروش، بازرگانی، حقوق و دستمزد، اتوماسیون اداری و دبیرخانه، اموال و دارایی های ثابت و مدیریت کیفیت.
- مدیریت فرآیندهای کسب و کار: فروش فروشگاهی، فروشگاه اینترنتی، مدیریت قراردادها و پیمان، تسهیلات و اعتبارات، فروش اقساطی واحدهای ساختمانی، مدیریت رستوران ها و تالارهای پذیرایی
راهکارهای ویژه: اتوماسیون داخلی مراکز رادیوتراپی، مدیریت پارک های آبی و استخری، قرائت از راه دور کنتورهای آب و...
بسته های ویژه: راهکارهای ویژه اصناف، امور گمرک و ترخیص کالا، شرکت های خدماتی شهرک های صنعتی، آزمایشگاه های بتن و میلگرد
کشتارگاه های مرغ، قالیشویی ها، پورتال ایران گره وابسته به انجمن تولید کنندگان فرش دستباف و..

حوزه های فعالیت

نظرات و پیشنهادات

کیفیت محصولات و خدمات
میزان رضایت کلی

• باماHSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته دانشگاهی از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی، ایجاد شده است.

• باماHSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGO ها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است.

• باماHSEE هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

• قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه باما، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس


  • آدرس:
    یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

  • واحد پشتیبانی: ۰۹۱۹۰۲۶۱۳۴۰ - ۰۹۰۱۴۰۱۳۸۵۵

  • پست الکترونیک: support@bamahse.com

  • امور مشتریان: info@bamahse.com

باما در شبکه های اجتماعی