شركت پرشيا آزما سيستم در زمینه ارائه خدمات تخصصي كاليبراسيون و ابزار دقيق و پشتيباني تجهيزات پزشكي، به عنوان آزمايشگاه آزمون و كاليبراسيون تائيد صلاحيت شده در استان فارس فعالیت می نماید.
خدمات:
- اجراي كنترل كيفي و كاليبراسيون تجهيزات پزشكي، آزمايشگاهي و ابزار دقيق در محل مراكز
- مشاوره و اجراي كليه استانداردهاي مديريتي تا اخذ گواهينامه از شركتهاي معتبر دنيا
- مشاوره و اجرا در زمينه تهيه و خريد تجهيزات پزشكي
- مشاوره و اجرا در زمينه نصب و راه اندازي تجهيزات تخصصي پزشكي، دندانپزشكي و آزمايشگاهي
- مشاوره و ارائه طرحهاي توجيهي و اقتصادي در راستاي توسعه مراكز درماني

نظرات و پیشنهادات

شركت پرشيا آزما سيستم در زمینه ارائه خدمات تخصصي كاليبراسيون و ابزار دقيق و پشتيباني تجهيزات پزشكي، به عنوان آزمايشگاه آزمون و كاليبراسيون تائيد صلاحيت شده در استان فارس فعالیت می نماید. , خدمات: , - اجراي كنترل كيفي و كاليبراسيون تجهيزات پزشكي، آزمايشگاهي و ابزار دقيق در محل مراكز , - مشاوره و اجراي كليه استانداردهاي مديريتي تا اخذ گواهينامه از شركتهاي معتبر دنيا , - مشاوره و اجرا در زمينه تهيه و خريد تجهيزات پزشكي , - مشاوره و اجرا در زمينه نصب و راه اندازي تجهيزات تخصصي پزشكي، دندانپزشكي و آزمايشگاهي , - مشاوره و ارائه طرحهاي توجيهي و اقتصادي در را

• باماHSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته دانشگاهی از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی، ایجاد شده است.

• باماHSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGO ها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است.

• باماHSEE هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

• قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه باما، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس


  • آدرس:
    یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

  • واحد پشتیبانی: ۰۹۱۹۰۲۶۱۳۴۰ - ۰۹۱۹۰۴۲۳۰۸۰

  • پست الکترونیک: support@bamahse.com

  • امور مشتریان: info@bamahse.com

باما در شبکه های اجتماعی