شرکت رهاورد نگاه ایمن، ارائه دهنده نرم افزارهای روز ایمنی، بهداشت و محیط زیست است. این شرکت آماده ارائه خدمات مشاوره ای با کارشناسان مجرب در زمینه HSE و برگزار کننده دوره های آموزشی حضوری و غیر حضوری در زمینه HSE می باشد.
زمینه کاری شرکت رهاورد نگاه ایمن:
دوره های حضوری و غیر حضوری با اعطای گواهی نامه معتبر بین المللی، ایمنی کار در ارتفاع، ایمنی در حفاری و گود برداری، بیماری های ناشی از کار، مدیریت ایمنی فرایند PSM، ایمنی در جوشکاری و برشکاری، تجزیه و تحلیل حواددث، آشنایی خطر و ارزیابی ریسک، ایمنی در صنایع پترو شیمی نفت و گاز، ایمنی برق، مدیریت تغییر، ایمنی در کارگاه های ساختمانی، آشنایی با HSE - MS ومتد اجرای آن، ایمنی جرثقیل و باربری، مبانی HSE و پیمان ها و HSE PLAN پروژها، آشنایی با OHS 18001 و متدهای اجرایی آن، آشنایی با الزامات سیستم مدیریت محیط زیست ISO 14001، ایمنی کار در فضای محور و تجزیه تحلیل حوادث

نظرات و پیشنهادات

شرکت رهاورد نگاه ایمن، ارائه دهنده نرم افزارهای روز ایمنی، بهداشت و محیط زیست است. این شرکت آماده ارائه خدمات مشاوره ای با کارشناسان مجرب در زمینه HSE و برگزار کننده دوره های آموزشی حضوری و غیر حضوری در زمینه HSE می باشد. , زمینه کاری شرکت رهاورد نگاه ایمن: , دوره های حضوری و غیر حضوری با اعطای گواهی نامه معتبر بین المللی، ایمنی کار در ارتفاع، ایمنی در حفاری و گود برداری، بیماری های ناشی از کار، مدیریت ایمنی فرایند PSM، ایمنی در جوشکاری و برشکاری، تجزیه و تحلیل حواددث، آشنایی خطر و ارزیابی ریسک، ایمنی در صنایع پترو شیمی نفت و گاز، ایمنی برق، مدیریت تغییر،

• باماHSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته دانشگاهی از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی، ایجاد شده است.

• باماHSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGO ها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است.

• باماHSEE هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

• قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه باما، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس


  • آدرس:
    یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

  • واحد پشتیبانی: ۰۹۱۹۰۲۶۱۳۴۰ - ۰۹۱۹۰۴۲۳۰۸۰

  • پست الکترونیک: support@bamahse.com

  • امور مشتریان: info@bamahse.com

باما در شبکه های اجتماعی