شرکت تولید رادیاتورهای قرنیزی شعله گستر به عنوان اولین شرکت تولیدکننده رادیاتور قرنیزی، به همراه ثبت طرح صنعتی، بیشترین طرح تولیدی در ایران شناخته شده است . این شرکت تنها تولیدکننده انحصاری رادیاتور قرنیزی با تاییدیه رسمی از وزارت صنایع و معادن می باشد . مهندسان این مجموعه پس از مطالعات فراوان، و صرف وقت و هزینه های بخش مطالعات و تحقیقات خود، موفق به ابداع رادیاتور های قرنیزی با روش انتقال گرما به صورت همرفتی، تابشی شدند.
محصولات :
- گرمایش قرنیزی هایلوکس
- گرمایش قرنیزی بهلوکس
- گرمایش قرنیزی دولوکس
- گرمایش قرنیزی سوپر لوکس
- اتصالات گرمایش قرنیزی
- کاور های گرمایش قرنیزی

نظرات و پیشنهادات

شرکت تولید رادیاتورهای قرنیزی شعله گستر به عنوان اولین شرکت تولیدکننده رادیاتور قرنیزی، به همراه ثبت طرح صنعتی، بیشترین طرح تولیدی در ایران شناخته شده است . این شرکت تنها تولیدکننده انحصاری رادیاتور قرنیزی با تاییدیه رسمی از وزارت صنایع و معادن می باشد . مهندسان این مجموعه پس از مطالعات فراوان، و صرف وقت و هزینه های بخش مطالعات و تحقیقات خود، موفق به ابداع رادیاتور های قرنیزی با روش انتقال گرما به صورت همرفتی، تابشی شدند. , محصولات : , - گرمایش قرنیزی هایلوکس , - گرمایش قرنیزی بهلوکس , - گرمایش قرنیزی دولوکس , - گرمایش قرنیزی سوپر لوکس , - اتصالات گرمایش

• باماHSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته دانشگاهی از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی، ایجاد شده است.

• باماHSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGO ها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است.

• باماHSEE هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

• قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه باما، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس


  • آدرس:
    یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

  • واحد پشتیبانی: ۰۹۱۹۰۲۶۱۳۴۰ - ۰۹۰۱۴۰۱۳۸۵۵

  • پست الکترونیک: support@bamahse.com

  • امور مشتریان: info@bamahse.com

باما در شبکه های اجتماعی