شرکت خدمات سلامت منطقه دو یزد، در راستای اجرای آئین نامه قانون اصلاحیه ماده 13 قانون مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی، بهداشتی و اماکن عمومی به منظور کمک به ارتقای سطح کیفی و بهداشتی اصناف محترم منطقه دو شهر یزد دایر گردید، تا با ارائه خدمات مشاوره و نمونه برداری از مواد کاربردی و اعطای رتبه بهداشتی و سیب سلامت از وزارت بهداشت و استقرار در سامانه اصناف استاندارد، ضریب اطمینان مشتریان از محصول یا خدمت خریداری شده را افزایش دهد.
خدمات شرکت:
- ارائه دهنده خدمات خود كنترلی و خود اظهاری اصناف و اماكن عمومی جهت ارتقاء کیفیت بهداشت محیط
- نظارت بهداشتی بر فرايند تهيه، توليد و توزيع مواد غذايی
- انجام مشاوره بهداشتی برای کلیه مراکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی و اماکن عمومی مانند: رستوران ها، هتل ها، مسافرخانه ها، قنادی ها، سوپر مارکت ها، استخرهای شنا و...
- انجام کلیه فعالیت های ممیزی به صورت الکترونیکی وآنلاین اجرای بهتر سیاست های بهداشت محیط در وزارت بهداشت
- معرفی اصناف و اماكن دارای رتبه بهداشتی به وزارت بهداشت جهت دریافت سیب سلامت و استقرار در سامانه اصناف استاندارد
- نمونه برداری بهداشتی مواد غذايی و آب
- سنجش آلاینده های محیط کار با بكار گيری بهترين دستگاه های اندازه گيری
- كمك به ارتقاء سطح سلامت اصناف و اماكن عمومی

نظرات و پیشنهادات

شرکت خدمات سلامت منطقه دو یزد، در راستای اجرای آئین نامه قانون اصلاحیه ماده 13 قانون مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی، بهداشتی و اماکن عمومی به منظور کمک به ارتقای سطح کیفی و بهداشتی اصناف محترم منطقه دو شهر یزد دایر گردید، تا با ارائه خدمات مشاوره و نمونه برداری از مواد کاربردی و اعطای رتبه بهداشتی و سیب سلامت از وزارت بهداشت و استقرار در سامانه اصناف استاندارد، ضریب اطمینان مشتریان از محصول یا خدمت خریداری شده را افزایش دهد. , خدمات شرکت: , - ارائه دهنده خدمات خود كنترلی و خود اظهاری اصناف و اماكن عمومی جهت ارتقاء کیفیت بهداشت محیط , - نظارت بهداشتی بر

• باماHSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته دانشگاهی از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی، ایجاد شده است.

• باماHSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGO ها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است.

• باماHSEE هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

• قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه باما، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس


  • آدرس:
    یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

  • واحد پشتیبانی: ۰۹۱۹۰۲۶۱۳۴۰ - ۰۹۱۹۰۴۲۳۰۸۰

  • پست الکترونیک: support@bamahse.com

  • امور مشتریان: info@bamahse.com

باما در شبکه های اجتماعی