شرکت داده پردازان طاها سیستم با هدف ارائه خدماتی متفاوت در عرصه طراحی وب سایت و با اتکا با تجربه هشت ساله ما در بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO) و ارتقا رتبه سایت های مشتریان خود توانسته است با دقت و پشتکار خود رضایت یکایک مشتریان خود را در سفارش های آنها کسب نماید.آنچه خدمات طراحی سایت ما را از دیگر شرکت ها متمایز می کند، اجرای اصولی تکنیک های طراحی وب سایت مطابق با استانداردهای طراحی وب و الگوریتم های موتورهای جستجوی معتبری همچون گوگل، Bing و یاهو است.
محصولات شرکت:
- طب کار: طب کارا طوری طراحی شده است که به تمام نیاز های استاندارد کلینیک ها و سازمان های طب کار پاسخ دهد و در حال حاضر در بسیاری از کلینیک ها مورد استفاده قرار می گیرد.

حوزه های فعالیت

نظرات و پیشنهادات

شرکت داده پردازان طاها سیستم با هدف ارائه خدماتی متفاوت در عرصه طراحی وب سایت و با اتکا با تجربه هشت ساله ما در بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO) و ارتقا رتبه سایت های مشتریان خود توانسته است با دقت و پشتکار خود رضایت یکایک مشتریان خود را در سفارش های آنها کسب نماید.آنچه خدمات طراحی سایت ما را از دیگر شرکت ها متمایز می کند، اجرای اصولی تکنیک های طراحی وب سایت مطابق با استانداردهای طراحی وب و الگوریتم های موتورهای جستجوی معتبری همچون گوگل، Bing و یاهو است. , محصولات شرکت: , - طب کار: طب کارا طوری طراحی شده است که به تمام نیاز های استاندارد کلینیک ها و

• باماHSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته دانشگاهی از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی، ایجاد شده است.

• باماHSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGO ها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است.

• باماHSEE هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

• قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه باما، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس


  • آدرس:
    یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

  • واحد پشتیبانی: ۰۹۱۹۰۲۶۱۳۴۰ - ۰۹۱۹۰۴۲۳۰۸۰

  • پست الکترونیک: support@bamahse.com

  • امور مشتریان: info@bamahse.com

باما در شبکه های اجتماعی