نمایشگاه مجازی باما HSEE به عنوان اولین نمایشگاه تخصصی برای رسیدن به سه هدف متعالی زیر ایجاد شده است:

- توسعه اشتغال برای دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته تحصیلی نظیر گرایش های مختلف مهندسی بهداشت محیط، مهندسی بهداشت حرفه ای، ایمنی، ارگونومی، HSE، آموزش بهداشت، گرایش های مختلف محیط زیست و ... از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی

- توسعه بازار برای ارائه دهندگان کالا و خدمات

- دسترسی آسان، سریع، تخصصی، ارزانتر و باکیفیت بهتر کالا و خدمات مورد نیاز برای گیرندگان

با ورود به باما HSEE با سایتی جامع مشتمل بر شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGOها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های مرتبط با HSEE روبرو می شوید. هر آنچه که در حوزه HSEE نیاز دارید را در اینجا خواهید یافت.

اطلاعات تماس

آدرس:
یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

واحد پشتیبانی: ۰۹۱۹۰۲۶۱۳۴۰ - ۰۹۰۱۴۰۱۳۸۵۵

پست الکترونیک: support@bamahse.com

امور مشتریان: info@bamahse.com

شرکت تأسیسات گستران

تأسیسات گستران به عنوان مرکز تخصصی و حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی تأسیسات مکانیکی و حوزه انرژی است. این مرکز تخصصی بیش از ده ها دوره آموزشی تخصصی در قالب سرفصل های آموزشی مختلف تدوین کرده است. در دوره های آموزشی تأسیسات گستران متناسب با ماهیت دوره بازدید آموزشی از پروژه، کار عملی در کارگاه، اسلایدها و فیلم های آموزشی به کار گرفته می شود و حل پروژه های عملی واقعی به صورت گام به گام که در آن تمامی جزئیات طراحی و نکات اجرایی مربوطه مطرح و تشریح می گردد جزء لایفنک همه دوره های این مؤسسه می باشد که تمامی تلاش های مذکور نقش به سزایی در تثبیت آموخته ها و کسب اعتماد به نفس توسط دانش پژوهان خواهد داشت.

نظرات و پیشنهادات

امتیاز

کیفیت محصولات و خدمات
میزان رضایت کلی

HSEباما