شرکت تیساژن زیست در سال 1396 به منظور تولید فراورده های تشخیصی آزمایشگاهی در محدوده انواع محیط های کشت میکروب شناسی تاسیس گردید.
این شرکت با بهره گیری از دانش فنی و کادر متخصص و مجرب در زمینه تولید و کنترل کیفیت، از نگرش فرایندی بهره جسته و خط مشی کیفیت خود را به شرح ذیل اعلام می دارد :
- نگهداری اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت براساس الزامات استاندارد ایزو 13485 ویرایش سال 2016
- رعایت الزامات قانونی و مقرراتی وزارت بهداشت، درمان آموزش پزشکی
- بهبود فرایندهای تولید محصولات
- بهبود کیفیت محصولات تولیدی به منظور ارتقا رضایت مشتریان
مدیر عامل شرکت خود را متعد به آگاه نمودن مدیران و کارکنان از خط مشی کیفیت دانسته و از آنان انتظار دارد، ضمن آگاهی از خط مشی و اهداف کیفیت که شرکت به دنبال تحقق آنهاست، فعالانه مشارکت داشته و موارد فوق را در حیطه وظایف خود رعایت نمایند.

نظرات و پیشنهادات

شرکت تیساژن زیست در سال 1396 به منظور تولید فراورده های تشخیصی آزمایشگاهی در محدوده انواع محیط های کشت میکروب شناسی تاسیس گردید. , این شرکت با بهره گیری از دانش فنی و کادر متخصص و مجرب در زمینه تولید و کنترل کیفیت، از نگرش فرایندی بهره جسته و خط مشی کیفیت خود را به شرح ذیل اعلام می دارد : , - نگهداری اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت براساس الزامات استاندارد ایزو 13485 ویرایش سال 2016 , - رعایت الزامات قانونی و مقرراتی وزارت بهداشت، درمان آموزش پزشکی , - بهبود فرایندهای تولید محصولات , - بهبود کیفیت محصولات تولیدی به منظور ارتقا رضایت مشتریان , مدیر عامل شرکت خود را مت

• باماHSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته دانشگاهی از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی، ایجاد شده است.

• باماHSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGO ها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است.

• باماHSEE هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

• قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه باما، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس


  • آدرس:
    یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

  • واحد پشتیبانی: ۰۹۱۹۰۲۶۱۳۴۰ - ۰۹۱۹۰۴۲۳۰۸۰

  • پست الکترونیک: support@bamahse.com

  • امور مشتریان: info@bamahse.com

باما در شبکه های اجتماعی