شرکت زیست آب فرایند زاگرس در زمینه ­های مختلف مشاوره، طراحی، تأمین تجهیزات، ساخت، راه­ اندازی و بهره­ برداری از کلیه طرح ها و پروژه­ های زیست محیطی فعالیت نموده و از امکانات و دانش روز دنیا در جهت نوآوری و کاربرد تکنولوژی مدرن بهر­مند می ­باشد.
خدمات شرکت:
- طراحی، ساخت و بهره ­برداری و نگهداری از تصفیه­ خانه ­های آب و فاضلاب شهری و صنعتی
- طراحی، ساخت و راه­ اندازی پکیج های تصفیه­ فاضلاب های شهری و صنعتی
- طراحی، ساخت و راه­ اندازی تجهیزات تصفیه­ آب صنعتی
- طراحی، ساخت و بهره­ برداری و نگهداری از شبکه­ های انتقال آب و جمع­ آوری فاضلاب شهری و صنعتی
- مشاوره، طراحی و اجرای طرح های مدیریت پسماندهای شهری و صنعتی
- و...

نظرات و پیشنهادات

شرکت زیست آب فرایند زاگرس در زمینه ­های مختلف مشاوره، طراحی، تأمین تجهیزات، ساخت، راه­ اندازی و بهره­ برداری از کلیه طرح ها و پروژه­ های زیست محیطی فعالیت نموده و از امکانات و دانش روز دنیا در جهت نوآوری و کاربرد تکنولوژی مدرن بهر­مند می ­باشد. , خدمات شرکت: , - طراحی، ساخت و بهره ­برداری و نگهداری از تصفیه­ خانه ­های آب و فاضلاب شهری و صنعتی , - طراحی، ساخت و راه­ اندازی پکیج های تصفیه­ فاضلاب های شهری و صنعتی , - طراحی، ساخت و راه­ اندازی تجهیزات تصفیه­ آب صنعتی , - طراحی، ساخت و بهره­ برداری و نگهداری از شبکه­ های انتقال آب و جمع­ آوری فاضلاب شهری و صنعت

• باماHSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان بیش از ۱۴۰ رشته دانشگاهی از طریق ایجاد تعامل مؤثر بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی، ایجاد شده است.

• باماHSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات، فروشگاه ها، اشخاص حقیقی، NGO ها، کانون ها، انجمن ها و سازمان های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است.

• باماHSEE هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

• قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه باما، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس


  • آدرس:
    یزد، بلوار شهید صدوقی، قبل از تالار هنر، مجتمع پژوهشی و فناوری امام حسن مجتبی (ع)، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی

  • واحد پشتیبانی: ۰۹۱۹۰۲۶۱۳۴۰ - ۰۹۰۱۴۰۱۳۸۵۵

  • پست الکترونیک: support@bamahse.com

  • امور مشتریان: info@bamahse.com

باما در شبکه های اجتماعی