درباره  هلدینگ صنایع رابین کو

گروه مهندسین آب و فاضلاب تهران متشکل از فارغ التحصیلان رشته های مهندسی عمران و محیط زیست با گرایش آب و فاضلاب از دانشگاه های شهید بهشتی تهران (فنی مهندسی شهید عباسپور- صنعت آب و برق سابق) و دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران می باشد. این مهندسین متخصص با نام تجاری رابین کو در شرکت رابن سبز آبان جهت پاسخ به نیازمندی های صنعت کشور در خصوص انواع سیستم های تصفیه آب و فاضلاب فعالیت خود را آغاز کرده و در تلاش است با تکیه بر دانش و تجربه تخصصی و بهره گیری از تکنولوژی روز جهان، نقشی موثر در توسعه پایدار ایفا کند.

1. خدمات
شرح خدمات رابین کو در خصوص انواع سیستم های تصفیه آب و فاضلاب بهداشتی- انسانی و صنعتی در زمینه های مشاوره و طراحی، ساخت و اجرا، تهیه و تامین، بهره برداری و نگهداری، نصب و راه اندازی، ارتقاء، اصلاح و بازسازی، نظارت و مدیریت، دوره های آموزشی و آزمایشگاه معتمد محیط زیست می باشد.
 
2. تصفیه آب
سیستم های تصفیه آب رابین کو شامل دستگاه های تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی RO، سیستم سختی گیری آب، سیستم تصفیه آب دمین و تصفیه آب چاه، استخر و پرورش ماهی، تصفیه آب مصرفی سایر صنایع و مراکز اداری- تجاری می باشد. 
 

3. تصفیه فاضلاب
سیستم های تصفیه فاضلاب رابینکو به صورت پکیج های پیش ساخته فلزی، پلی اتیلنی و یا کامپوزیتی در موارد مختلفی همچون فاضلاب های  بهداشتی- انسانی،  بیمارستانی، هتل ها، کارگاه ها، کارخانجات، گاوداری، دامداری و ... مورد استفاده قرار می گیرد. 
 
4. پساب صنعتی
پساب های صنعتی عمدتا دارای بار آلودگی بالا و حجم پایینی دارند و شامل پساب رستوران، کارواش، قالیشویی، خاکستری، آبکاری، لبنی، نفتی و ... می باشد که از روش های نوین و کارآمد در سیستم های تصفیه پساب صنعتی رابین کو استفاده می گردد. 
 
5. ضدعفونی
سیستم های ضدعفونی به منظور گندزدایی و از بین بردن انواع آلودگی های ویروسی و میکروبی در آب، هوا، پساب و سطوح مورد استفاده قرار می گیرد. پکیج تزریق کلر و سایر مواد شیمیایی، دستگاه های خانگی و صنعتی ازن ژنراتور، پرتو فرابنفش UV، اکسیداسیون پیشرفته و ... از جمله سیستم های ضدعفونی رابین کو هستند.
  
6. فیلتراسیون
به طور کلی از جمله روش های فیزیکی حذف مواد جامد معلق مجود در آب و فاضلاب از فیلتراسیون استفاده می شود. انواع فیلتراسیون رابین کو شامل فیلتر های شنی، کربنی، مولتی مدیا، میکرونی، کارتریج فیلتر، اولترا فیلتر، نانو فیلتر و ... می باشد که صورت واحد های مجزا کنار هم قرار می گیرند.
   
7. پیش تصفیه 
کلیه سیستم های تصفیه فاضلاب نیازمند حداقل یک واحد پیش تصفیه جهت کنترل کمیت و کیفیت فاضلاب ورودی هستند. سیستم های پیش تصفیه رابین کو شامل آشغالگیر، دانه گیر، سپتیک تانک، چربیگیر صنعتی، رآکتور بیهوازی، ته نشینی اولیه، مخزن متعادلساز و ... می باشد.
 
8. تجهیزات
انواع تجهیزاتی که در سیستم های تصفیه آب و فاضلاب مورد نیاز است شامل پمپ سانتریفیوژ، پمپ لجن کش، دوزینگ پمپ، آشغالگیر، پکینگ مدیا، مواد شیمیایی، بلوئر هوادهی، ساید چنل، دیفیوزر، میکسر، هواده سطحی، لوله فاضلابی، دریچه منهول، فیلتر پرس، اسکروپرس و ... هستند که تماما توسط رابین کو ارائه می گردد.
 

9. استاندارد ها و نشریه ها
به منظور طراحی و اجرای انواع سیستم های تصفیه آب و فاضلاب و نیز جهت کنترل و نظارت طرح های اجرا شده بر اساس استاندارد های داخلی و خارجی نیازمند مطالعه نشریات مربوطه هستیم که بخشی از آن توسط رابین کو در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

رابین کو آماده همکاری در زمینه های مشاوره و طراحی، ساخت و اجرا، تهیه و تامین، بهره برداری و نگهداری، نصب و راه اندازی، ارتقاء، اصلاح و بازسازی، نظارت و مدیریت، دوره های آموزشی و آزمایشگاه معتمد محیط زیست در انواع سیستم های تصفیه آب و فاضلاب می باشد.

 ارسال پیام به  هلدینگ صنایع رابین کو

هلدینگ صنایع رابین کو
سامانه گفتگوی آنلاین با هلدینگ صنایع رابین کو

عنوان باکس

متن باکس