پکیج تصفیه فاضلاب خاکستری INTEWA آلمان

شرکت مهندسی تحکیم دیماس
ویژگی های محصول
مرحله 1 هوادهی
مرحله 2 رشد چسبنده

تکنیک روز دنیا در جهت کاهش مصرف آب و بازگردانی آن در پروژه ها یعنی پکیج تصفیه فاضلاب خاکستری اکنون در کشورمان ایران توسط نماینده انحصاری این محصول شرکت مهندسی تحکیم دیماس در دسترس قرار گرفته است.

فاضلاب خاکستری مشتمل بر فاضلاب خروجی حمام و روشویی در ساختمان بوده که با پکیج تصفیه فاضلاب خاکستری INTEWA آلمان قابلیت استفاده مجدد در فلاش تانک ها، ماشین لباسشویی، آبیاری گیاهان و مواردی از این قبیل را داراست.

این سیستم با کمترین سطح اشغال و برق مصرفی با بالاترین رده کیفی فاضلاب را تصفیه و به این متد می توان تا 70 درصد از آب مصرفی پروژه هارا بازگردانی کرد.

مرحله 1 هوادهی
مرحله 2 رشد چسبنده
مرحله 3 فیلتراسیون و عبور از ممبران های هالوفایبر
مرحله 4 گند زدایی متناسب با مصرف
  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi