دستکش ضد برش EAS

شرکت زاگرس ایمن کاسپین
دسته بندی:  دستکش ایمنی  / دستکش ضد برش
برند: ٍَُEAS
ویژگی های محصول
جنس پلی استر

دستکش ضد برش EAS

بدنه اصلی تشکیل دهنده این دستکش، نوعی پارچه ضخیم و کشی از جنس پلی استر میباشد. که در هنگام قرار گرفتن در دست، بسیار راحت و انعطاف پذیر بوده و به راحتی شکل دست شما را بخود می گیرد. به گونه ای که انگشتان در انجام حرکات، کاملاً آزاد بوده و این احساس وجود دارد که هیچ پوششی روی دست شما نیست و انگشتان کاملاً راحت و آزادانه می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و حتی نازکترین و کوچکترین اجسام را نیز تحت کنترل داشته باشند.
کف دست این دستکش ضد برش بطور کامل و پشت دست آن تا بالای ناحیه انگشتان، با یک لایه ضخیم از لاتکس پوشیده شده که می تواند به خوبی در برابر خراش ها و بریدگیها از دستان ارزشمند شما محافظت کند .

هر جفت از این محصول وزنی معادل ۱۳۰ گرم دارد.

جنس پلی استر

محصولات مشابه


  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi