دستکش نیتریل کالکان-KNO1

شرکت زاگرس ایمن کاسپین
دسته بندی:  دستکش ایمنی  / دستکش ضد برش
برند: کالکان-KNO1
ویژگی های محصول
مقاومت در برابر سایش و خوردگی
دستکش نیتریل کالکان-KNO1

این محصول تولید شده از با کیفیت ترین مواد اولیه، دارای قابلیت تنفس دست، بدون ایجاد حساسیت پوستی در استفاده های بلند مدت می باشد و منطبق با استاندارد EN388 با مقاومت در برابر سایش و خوردگی و دارای چسبندگی بالا در سطوح روغنی و لغزنده است.
این محصول مناسب برای، صنایع نفتی و پتروشیمی، صنایع چوب و کاغذ، معدنی، ساختمانی، ‌کشاورزی، خدمات عمومی شهری و فضای سبز، فعالیت های تدارکاتی و انبارداری می باشد.

مقاومت در برابر سایش و خوردگی

محصولات مشابه


  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi