اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

فروشگاه آب گوارا
ویژگی های محصول
جنس پلاستیک پلی پروپیلن

در یک دستگاه تصفیه آب اتصالات بسیار زیادی بکار می رود، تمامی اجزاء و قطعات استفاده شده در دستگاه آب تصفیه کن توسط این اتصالات با یکدیگر در ارتباط هستند.

تمامی اتصالات تصفیه آب از جنس پلاستیک پلی پروپیلن هستند که باید استانداردهای لازم برای مصرف در آب شرب را داشته باشند. اتصالات نامرغوب که از پلاستیک غیر استاندارد ساخته شده باشند، به هیچ عنوان برای استفاده در تصفیه آب پیشنهاد نمی شوند. ضمن اینکه ممکن است تولید بوی نامطبوعی برای آب داشته باشند و عوامل مضری را از خود وارد آب خواهند کرد.

دو نوع کلی از اتصالات وجود دارد: اتصالات سریع یا اتصال فیتینگی EZ Fitting  و اتصال مهره ای JACO Fitting. اتصالات مهره ای قدیمی ترین نوع اتصالات هستند که از دیرباز در انواع دستگاه آب تصفیه کن استفاده می شدند. اتصالات مهره ای معمولا استحکام بیشتری دارند و امکان در رفتن شلنگ و یا آب دادن در آنها کمتر است. اما کار با آنها مشکل تر بوده و کمی وقت گیر می باشد.

اتصالات فیتینگی نوع جدیدتر هستند که استفاده از آنها بسیار آسان و سریع است. بدون توجه به نوع دستگاه تصفیه آب مورد استفاده و اینکه چه نوع اتصالی در آنها بکار گرفته شده، می توانید از هر دو نوع اتصال برای دستگاه خود استفاده نمایید.

همچنین برای دستگاه تصفیه آب خانگی از اتصالات خانگی و برای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی از اتصالات نیمه صنعتی استفاده می شود. تفاوت این دو نوع اتصالات در ابعاد شلنگ تصفیه آب مورد استفاده می باشد.

چیزی که در اتصالات تصفیه آب مهم است، کیفیت تولید و استانداردهای رعایت شده در تولید آن است. از آنجایی که دستگاه آب تصفیه کن کاملا با سلامتی انسان در ارتباط است، مهم است که تأییدیه های لازم را داشته باشد و از مواد سازگار با بدن انسان (Food Grade) ساخته شده باشد. استاندارد NSF تصفیه آب و WaterQuality عموما برای تأیید کیفیت قطعات به کار می روند.

جنس پلاستیک پلی پروپیلن

محصولات مشابه


  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi