دستگاه تصفیه آب خانگی ۶ مرحله ای

فروشگاه آب گوارا
دسته بندی:  تجهیزات تصفیه آب  / دستگاه تصفیه آب خانگی
برند: سافت واتر (soft water)
ویژگی های محصول
مدل دستگاه تصفیه آب 6 مرحله‌ای این لاین زیرسینکی
خدمات ارسال رایگان، یک سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

1,980,000 تومان

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل این لاین

این دستگاه کوچک ترین و سبک ترین دستگاه تصفیه آب ۶ مرحله ای به روش اسمز معکوس می باشد که دارای فیلترهای  پیش تصفیه این لاین است که از نظر بهداشتی، نسبت به دستگاه های هوزینگی از استاندارد بالاتری برخوردار است.

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر این لاین، دارای پایه تصفیه آب ایستاده می باشد و به همین سبب کار تعویض فیلترها و جابجایی دستگاه بسیار آسان نموده است. جنس فیلتر های پیش تصفیه از مواد درجه یک و از کلاس غذایی و بدون مواد شیمیایی (FOOD GRADE) بوده که سلامت آب را تضمین می نماید. همچنین مزیت فیلترهای این لاین نسبت به دستگاه های هوزینگی (محفظه فیلتر) خرابی کمتر و عدم نشتی آب است  و چون دست انسان تماس مستقیم با داخل محفظه ندارد بهداشتی تر می باشد، همچنین این مدل فیلترها در آینده نزدیک جایگزین دستگاه های هوزینگی خواهد شد و نسل جدیدتری از سیستم های تصفیه آب می باشد. همچنین دستگاه به اتصالات جدید Quick Fitting ضامن دار و آب بندی شده جهت سهولت در تعمیر و تعویض قطعات و فیلترها مجهز شده است. سوئیچ های فشار بالا و فشار پایین نیز برای کنترل اتومات پمپ در هنگام پر شدن مخزن و یا قطع جریان آب ورودی روی این محصول نصب شده است. برای حفظ سلامت آب تصفیه شده و جلوگیری از ورود مجدد آلودگی ها به آب خروجی از دستگاه از شلنگ های Food Grade استفاده شده است.

مشخصات فیلترهای مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب سافت واتر این لاین

سه فیلتر ابتدایی در این دستگاه فیلترهای پیش تصفیه می باشند که ذرات معلق، شن و ماسه، خاک و هر ذره ی بزرگتر از ۵ میکرون را از آب می گیرد و آبی زلال و شفاف تولید می کنند. همچنین فیلتر کربن فعال کلر موجود در آب را جذب کرده و طعم طبیعی به آب می دهد. این دستگاه دارای فیلتر مواد معدنی می باشد تا آبی را که از فیلتر ممبران عبور کرده و املاح خود را از دست داده است، دوباره به آب بازگرداند. کلسیم، منیزیم، پتاسیم از جمله مواد معدنی هستند که بدن به آنها احتیاج دارد، اما وجود بیش از حد آنها باعث بروز مشکلاتی از جمله تشکیل سنگ کلیه در بدن می شوند.

البته در دستگاه تصفیه آب این لاین، ممبران آمریکایی FILMTEC به کار رفته است که بهترین برند فیلتر ممبران بازار می باشد. این فیلتر ۱۳ لایه بوده و در قیاس با فیلترهای ۱۱ لایه، عمر و دوام بیشتری دارد و همچنین ظرفیت جذب ذرات مضر در آن بیشتر می باشد. فیلتر ممبران این دستگاه تصفیه آب دارای ظرفیت ۵۰ الی ۷۵ گالن می باشد
.مدل دستگاه تصفیه آب 6 مرحله‌ای این لاین زیرسینکی
خدمات ارسال رایگان، یک سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

محصولات مشابه


  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi