دستگاه تصفیه آب خانگی ۸ مرحله ای

فروشگاه آب گوارا
دسته بندی:  تجهیزات تصفیه آب  / دستگاه تصفیه آب خانگی
برند: سافت واتر (soft water)
ویژگی های محصول
ممبران یا غشای RO اصلى ترین فیلتر در دستگاه تصفیه آب خانگی
خدمات ارسال رایگان، یک سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

2,280,000 تومان

دستگاه تصفیه آب خانگی ۸ مرحله ای سافت واتر مدل این لاین

دستگاه تصفیه آب خانگی ۸ مرحله ای سافت واتر مدل این لاین، کوچک ترین و سبک ترین دستگاه تصفیه آب ۸ مرحله ای به روش اسمز معکوس می باشد. کوچک ترین تصفیه آب خانگی باعث شده اولویت مشتریانی باشد که نگران کمبود فصای زیرسینک آشپزخانه را دارند. سافت واتر مدل این لاین با مخزن ۴ گالن معادل ۱۶ لیتر مجموعا فصایی خیلی کمتر از سایر دستگاه های تصفیه آب به روش RO را می گیرد.

این دستگاه دارای فیلترهای پیش تصفیه این لاین است که از نظر بهداشتی، نسبت به دستگاه های هوزینگی از استاندارد بالاتری برخوردار است و این یکی از ویژگی های برتر دستگاه های این لاین نسبت به هوزینگی می باشد.

مراحل تصفیه آب و فیلترهای به کار رفته در دستگاه تصفیه آب سافت واتر این لاین

 1. فیلتر الیافی ۵ میکرون: از جنس پلی پروپیلن ۵ میکرون با پوسته شفاف می باشد که گل و لای، شن، ماسه و سایر ذرات معلق در آب را حذف می نماید. پوسته شفاف این مرحله زمان تعویض این فیلتر را به سادگی نشان می دهد.
 2. فیلتر کربن پودری فعال (udf): از جنس پوست نارگیل بوده و دارای قابلیت حذف کلر، ترکیبات آلی، مواد شیمیایی و بوی نامطبوع می باشد.
 3. فیلتر الیافی ۱ میکرون: از جنس پلی پروپیلن ۱ میکرون بوده و دارای قابلیت حذف رنگ، بو، طعم ناشی از باقی مانده مواد شیمیایی، ترکیبات آلی و کلر در آب می باشد.
 4. فیلتر محافظ ممبران: فیلتر محافظ ممبران در اصل یک فیلتر الیافی با دقت بالا بوده که به صورت خطی طراحی شده است.این فیلتر محافظ فیلتر ممبران دستگاه که مهمترین فیلتر می باشد است و باعث میشود عمر آن طولانی تر شود.
 5. ممبران یا غشای RO: این فیلتر در واقع اصلى ترین فیلتر در دستگاه تصفیه آب خانگی است و اصطلاحاً قلب دستگاه می باشد از این فیلتر جهت حذف کلیه املاح مضر، سختی، نیترات، فلزات سنگین، آلودگی های میکروبی و شوری آب استفاده می گردد. در این دستگاه تصفیه آب این لاین، ممبران آمریکایی FILMTEC به کار رفته است که بهترین برند فیلتر ممبران بازار می باشد. این فیلتر ۱۳ لایه بوده و در قیاس با فیلترهای ۱۱ لایه، عمر و دوام بیشتری دارد و همچنین ظرفیت جذب ذرات مضر در آن بیشتر می باشد. فیلتر ممبران این دستگاه تصفیه آب دارای ظرفیت  ۷۵ گالن می باشد.
 6. فیلتر کربن خطی: از جنس پوست نارگیل بوده و از آن جهت بهبود طعم، بو و مزه آب استفاده می گردد و نیز اصلاح تغییر احتمالی مزه آب در صورت ذخیره طولانی‌ مدت در مخزن ذخیره را بر عهده دارد.
 7. فیلتر پست مینرال: این فیلتر جهت اضافه کردن املاح و مواد معدنی مورد نیاز بدن استفاده می گردد.
 8. فیلتر قلیایی یا آلکالین (ORP): فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب خانگی ۸ مرحله‌ای آب گوارا، املاح مورد نیاز بدن انسان را با نسبت‌های مناسب به آب افزوده و میزان اکسیژن محلول در آن را افزایش داده که منجر به افزایش خاصیت قلیایی آب شده و خواص آب خروجی از دستگاه را مشابه آب‌های معدنی چشمه‌های طبیعی می‌کند.

سایر مشخصات دستگاه تصفیه آب سافت واتر این لاین

 • دارای پایه تصفیه آب ایستاده می باشد و به همین سبب کار تعویض فیلترها و جابجایی دستگاه بسیار آسان نموده است.
 • جنس فیلترهای پیش تصفیه، از مواد درجه یک و از کلاس غذایی و بدون مواد شیمیایی (FOOD GRADE) بوده که سلامت آب را تضمین می نماید.
 •  فیلترهای این لاین نسبت به دستگاه های هوزینگی (محفظه فیلتر) خرابی کمتر و عدم نشتی آب دارند و چون دست انسان تماس مستقیم با داخل محفظه ندارد بهداشتی تر می باشد، همچنین این مدل فیلترها در آینده نزدیک جایگزین دستگاه های هوزینگی خواهد شد و نسل جدیدتری از سیستم های تصفیه آب می باشد.
 • مجهز به اتصالات جدید Quick Fitting ضامن دار و آب بندی شده جهت سهولت در تعمیر و تعویض قطعات و فیلترها
 • سوئیچ های فشار بالا و فشار پایین نیز برای کنترل اتومات پمپ در هنگام پر شدن مخزن و یا قطع جریان آب ورودی روی این محصول نصب شده است. برای حفظ سلامت آب تصفیه شده و جلوگیری از ورود مجدد آلودگی ها به آب خروجی از دستگاه از شلنگ های Food Grade استفاده شده است.
 • این دستگاه تصفیه آب زیر سینک نصب شده و قابلیت نصب به یخچال ساید بای ساید و آبسردکن را نیز دارد و همچنین مجهز به پمپ تأمین فشار می باشد.
 • حداکثر آب دهی این دستگاه تصفیه آب در ۲۴ ساعت کاری دستگاه، در محدوده ۱۸۰ تا ۲۲۰ لیتر در شبانه روز بوده و منبع ذخیره آن با پوشش PE و از نوع آنتی باکتریال (ضدبو، جلبک، قارچ و باکتری) با ظرفیت ۴ گالن می باشد.
 •  دستگاه تصفیه آب این لاین سافت واتر، دارای شیر برداشت نیمه اهرمی زاماک بوده که بر روی سینک آشپزخانه نصب می شود.
 • این دستگاه تصفیه آب به سوئیچ فشار پایین LP (Low Pressure Switch) جهت خاموش کردن هوشمند پمپ هنگام قطع شدن آب ورودی دستگاه و سوئیچ فشار بالا HP (High Pressure Switch) جهت خاموش کردن هوشمند پمپ هنگام پر شدن مخزن مجهز می باشد.
 • ممبران استفاده شده در دستگاه تصفیه آب این لاین سافت واتر، فیلمتک امریکا و ۷۵ گالن بوده که از ۱۳ لایه تشکیل شده است.
 • دستگاه تصفیه آب این لاین سافت واتر، مجهز به شیر تنظیم املاح آب، جهت تنظیم TDS آب تصفیه شده خروجی، شیر برقی (solenoid Valve) و محدودکننده جریان (Flow Restrictor) جهت کنترل جریان پساب دستگاه می باشد.
 • این دستگاه مجهز به یک گیج فشار کوچک ۱.۵ اینچ بصورت توکار جهت نشان دادن فشار پمپ و فشاری کاری دستگاه می باشد که در زمان گرفتگی و اشباع شدن فیلتر های پیش تصفیه همچنین خرابی کلگی پمپ، گیج دستگاه افت فشار را نشان می دهد.
 • این دستگاه تصفیه آب جهت نصب آسان و سریع، دارای تجهیزات کامل شیر برداشت، اتصالات، لوله های پلاستیکی، انواع بست و… می باشد
  .ممبران یا غشای RO اصلى ترین فیلتر در دستگاه تصفیه آب خانگی
خدمات ارسال رایگان، یک سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

محصولات مشابه


 • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

 • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

 • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

 • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi