دستگاه تصفیه آب خانگی

فروشگاه آب گوارا
ویژگی های محصول
سوئیچ فشار بالا HP خاموش کردن هوشمند پمپ هنگام پر شدن مخزن
گیج فشار بزرگ ۲.۵ اینچ نشان دادن فشار پمپ

1,970,000 تومان

دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک

دستگاه تصفیه آب آرتک دارای ۶ مرحله تصفیه آب است که می تواند تمام آلاینده های آب را حذف نموده و در انتها مواد معدنی مورد نیاز بدن را نیز به آب برگرداند. تصفیه آب آرتک هوشمند بوده و مجهز به سوییچ های برقی با عملکرد خودکار می باشد که می توانند سیستم تصفیه آب را به طور کامل کنترل نمایند. تصفیه آب آرتک دارای پایه پلاستیکی ایستاده بوده و به همین دلیل به راحتی می توان آن را زیر سینک نصب نمود. روی این مدل از تصفیه آب آرتک فیلتر ممبران ۵۰ گالن با کیفیت قابل قبولی نصب شده است که ظرفیت تولید روزانه تا ۱۸۰ لیتر آب را دارد. این حجم آب تصفیه شده برای تمامی مصارف شرب یک خانواده متوسط کافی می باشد. تصفیه آب آرتک از روش دقیق اسمز معکوس استفاده می کند که حتی آلاینده های محلول در آب را نیز حذف می کند.

مشخصات دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک

 • هوزینگ های نصب شده روی دستگاه تصفیه آب آرتک همگی ساختار عمومی دارند. هوزینگ ممبران استفاده شده در این دستگاه نیز کیفیت و آب بندی مناسبی دارد.
 • پمپ تصفیه آب و آداپتور برق پشت دستگاه نصب شده اند، به همین دلیل فضای بالای دستگاه خلوت است، و می توانیم فیلترهای اضافه را در این فضا نصب کنیم.
 • آداپتور این دستگاه ۲۴ ولت است و آمپر خروجی آن ۱.۲ می باشد. از لحاظ برق ورودی مناسب است. آداپتور این دستگاه بادوام است و عبارت Made In Taiwan روی آن درج شده است. این آداپتور پشت دستگاه تصفیه آب قرار گرفته که تا حد زیادی دور از آب است که محل مناسبی برای نصب آداپتور می باشد،
 • دستگاه تصفیه آب آرتک مجهز به یک شیر برقی، همچنین یک شیر میکس است که زیر فیلتر ممبران قرار دارد و روی آن تعبیه شده است.
 • دستگاه تصفیه آب آرتک مجهز به شیر تنظیم املاح آب، جهت تنظیم TDS آب تصفیه شده خروجی، سوئیچ فشار پایین LP (Low Pressure Switch) جهت خاموش کردن هوشمند پمپ هنگام قطع شدن آب ورودی دستگاه، سوئیچ فشار بالا HP (High Pressure Switch) جهت خاموش کردن هوشمند پمپ هنگام پر شدن مخزن و محدودکننده جریان (Flow Restrictor) جهت کنترل جریان پساب دستگاه می باشد.
 • دستگاه تصفیه آب آرتک، دارای شیر برداشت نیمه اهرمی زاماک بوده که بر روی سینک آشپزخانه نصب می شود.
 • این دستگاه مجهز به یک گیج فشار بزرگ ۲.۵ اینچ جهت نشان دادن فشار پمپ و فشاری کاری دستگاه می باشد که در زمان گرفتگی و اشباع شدن فیلترهای پیش تصفیه همچنین خرابی کلگی پمپ، گیج دستگاه افت فشار را نشان می دهد.
 • تصفیه آب آرتک دارای پایه ایستاده شش مرحله ای کامل می باشد، به همین دلیل می توانید به راحتی آن را زیر سینک نصب کنید، اما قسمتی روی براکت وجود دارد که این امکان را می دهد که دستگاه را روی دیوار نیز نصب کنیم.
 • لوازم جانبی این دستگاه شامل سه راه استیل، بست فاضلاب، شلنگ تصفیه آب حدودا ۳ متری، شیر مخزن تصفیه آب، شیر ورودی استیل، فیلتر ممبران فیلمتک با ظرفیت ۵۰ گالن و یک آچار هوزینگ خانگی می باشد، که البته این آچار نمی تواند برای محفظه ممبران استفاده شود. بیشتر شرکت ها برای عدم دستکاری فیلترهای اصلی توسط افراد غیر متخصص، اقدام به حذف آچار ممبران می کنند.

 سوئیچ فشار بالا HP خاموش کردن هوشمند پمپ هنگام پر شدن مخزن
گیج فشار بزرگ ۲.۵ اینچ نشان دادن فشار پمپ
خدمات یک سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

محصولات مشابه


 • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

 • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

 • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

 • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi