دستگاه تصفیه آب خانگی

فروشگاه آب گوارا
دسته بندی:  تجهیزات تصفیه آب  / دستگاه تصفیه آب خانگی
برند: اس اس وی (SSV) هوشمند
ویژگی های محصول
هوزینگ های تک اورینگ ساخته شده از مواد ABS با گرید غذایی
خدمات یک سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

2,600,000 تومان

دستگاه تصفیه آب خانگی اس اس وی (SSV) هوشمند

در بدنه دستگاه تصفیه آب خانگی اس اس وی (SSV) هوشمند از اسکلت فلزی و رنگ الکترواستاتیک استفاده شده که دارای استحکام خوب و مناسبی است و طراحی کم حجم و بهینه دستگاه برای جای گیری و نصب در فضاهای کوچک مناسب است. در این دستگاه از هوزینگ های تک اورینگ ساخته شده از مواد ABS با گرید غذایی که فیلترهای مرحله ۱، ۲ و ۳ را در خود جای داده اند استفاده شده است. این محصول فیلترهای پلی پروپیلن، کربن اکتیو و کربن بلاک را در بخش پیش تصفیه، فیلترهای ممبران و پست کربن را در بخش تصفیه و فیلتر سوپرمینرال (جهت تنظیم املاح معدنی) را در بخش فرآوری در خود جای داده است.

استفاده از مخزن آنتی باکتریال، بوستر پمپ قوی (مگا بوستر)، فیلتر ممبران آمریکایی با آبدهی بالا و تصفیه کامل، وجه مشترک تمامی دستگاه های فروشگاه اینترنتی آب گوارا می باشد.

با وجود منبع تغذیه هوشمند و کم مصرف، این کامپیوتر قادر است مصرف برق را کاهش دهد و در برابر نوسانات برق ایمن باشد. ایمنی در برابر خطر برق گرفتگی و قابلیت تنظیم سختی آب در کامپیوترهای نسل جدید این دستگاه مزیت قابل توجهی محسوب می گردد. تطابق برند کیت هوشمند و دستگاه تصفیه برخلاف تایمرهای متفرقه چینی معرفی شده در بازار موجب عملکرد صحیح و روان دستگاه شده است.

لزوم استفاده از دستگاه هوشمند

پس از نصب هرنوع دستگاه تصفیه آب اولین سوالی که مطرح می شود این است که فیلتر ها چه زمانی باید تعویض شوند؟ و این شروع یک چالش است.

پاسخ: طبیعتاً عمر فیلترها بسته به نوع آب منطقه و میزان استفاده از دستگاه، فیلترها، میزان مصرف افراد خانوار و میزان درجه حرارت محیط متفاوت است. طبیعتاً در صورت عدم وجود یک سیستم هوشمند هشداردهنده، هر زمان فیلترها تعویض گردند، هرگز به موقع نخواهد بود و مشکلات عدیده‌ای به وجود می آورد. از طرفی در قرن جدید هیچ دستگاهی در دنیا وجود ندارد که جهت تعویض قطعات مصرفی سیستم قطعات مصرفی هشداردهنده ای نداشته باشد، ولی این مهم در دستگاه تصفیه آب « اس اس وی» تعبیه شده است. عدم آگاهی از تعویض بموقع فیلترها باعث بروز مشکلات بهداشتی و سلامتی خواهد گردید؛ چرا که فیلترها مسئول جمع آوری و حذف کلیه آلاینده ها از آب می باشند و بعد از مدت کوتاهی این مواد در فیلترها جمع شده و در صورت عدم تعویض به موقع باعث آلودگی چند برابر آب مصرفی می شوند و خود عامل بزرگتری برای آن آلودگی خواهند بود. بدین منظور و به دلیل اهمیت این موضوع استفاده از سیستم هوشمند در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیشنهاد می شود. این سیستم علاوه بر بررسی فیلترها و اعلام به موقع هشدارها، جهت تعویض شش فیلتر، دارای مزایای ویژه‌ای به شرح زیر می باشد:

 • بررسی تک تک فیلترها و کنترل لحظه ای
 • بررسی آب منطقه
 • بررسی آب راکد مانده در منبع ذخیره بیش از ده روز (هشدار)
 • نظارت بر عملکرد سوئیچ های فشار بالا (H.P) و فشار پایین (L.P)
 • نظارت بر عملکرد پمپ دستگاه تصفیه و بهبود راندمان دستگاه تا ۱۰۰ درصد
 • بررسی و بهبود خروجی فاضلاب دستگاه
 • هشدارهای ضروری و عیب یابی اتوماتیک
 • بهبود صد درصدی کارکرد ممبران
 • کلید قطع و وصل اضطراری
 • جلوگیری از اتصال های کوتاه برق
 • ایجاد آرامش در مصرف کننده با توجه به کنترل ۲۴ ساعته آب مصرفی خانواده

هوزینگ های تک اورینگ ساخته شده از مواد ABS با گرید غذایی
خدمات یک سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

محصولات مشابه


 • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

 • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

 • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

 • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi