دستگاه تصفیه آب خانگی

فروشگاه آب گوارا
دسته بندی:  تجهیزات تصفیه آب  / دستگاه تصفیه آب خانگی
برند: اکواکلیر (AQUA CLEAR)
ویژگی های محصول
فیلتر رسوب گیر الیافی حذف شن و ماسه، گل و لای، خاک، لجن، رسوب و ذرات معلق فیزیکی
دستگاه آب شیرین کن آکوا کلیر قابلیت افزودن فیلترهای مختلف مانند فیلتر قلیایی جهت تنظیم PH آب

1,980,000 تومان

دستگاه تصفیه آب خانگی اکواکلیر (AQUA CLEAR)

دستگاه تصفیه آب خانگی اکواکلیر (AQUA CLEAR) مدل دابل اورینگ، از فناوری اسمز معکوس RO استفاده می کند. فناوری RO نمک ها و فلزات سنگین را از آب جدا می کند و با عبور آب از غشاء کامپوزیت فیلم نازک ( فیلتر ممبران)، آب را عاری از ناخالصی های فیزیکی و شیمیایی می کند. در این فرایند، آب از طریق یک غشاء برای تصفیه عبور می کند. غشای اسمز معکوس به اندازه ای کوچک است که مولکول های آب قادر به عبور از آن هستند، اما سایر مواد که دارای مولکول های بزرگتری هستند از قسمت پساب خارج می شوند. این غشاء به شکلی طراحی شده است که آب تصفیه شده را از مولکول های بزرگتر که می تواند به سلامتی و بدن شما آسیب برساند جدا کند.

دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس به طور مؤثری سختی موجود در آب را کاهش می دهد و موجب بهبود طعم و مزه آن می شود. دستگاه تصفیه آب آکوا کلیر دارای شش مرحله تصفیه کامل است و قادر است کلیه املاح مفید و مورد نیاز بدن را نیز به آب برگرداند.

مشخصات دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا کلیر

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا کلیر در اولین مرحله موجب حذف ذرات معلق فیزیکی تا ۵ میکرون می شود. فیلتر رسوب گیر الیافی یا همان فیلتر pp تصفیه آب موجب حذف شن و ماسه، گل و لای، خاک، لجن، رسوب و ذرات معلق فیزیکی می شود.

در مرحله دوم فیلتر کربن پودری موجب جذب ناخالصی های آلی، سموم دفع آفات و VOC ها، کلر و ترکیبات کلر، آلاینده های شیمیایی نظیر تری هالومتان ها، هالو استیک اسیدها و بو، طعم و مزه نامطبوع آب می شود.

در مرحله سوم فیلتر کربن بلاک نصب شده که باعث تکمیل فرایند فیلتر رسوب گیر الیافی و فیلتر کربن پودری می شود.

در مرحله چهارم باکتری ها، ویروس ها و سایر میکروارگانیسم های ایجادکننده بیماری توسط فیلتر ممبران غیرفعال می شوند. فیلتر ممبران دارای چندین لایه غشاء بسیار نازک است که دقت آن تا ۰.۰۰۰۱ میکرون است. دستگاه تصفیه آب آکوا کلیر دارای یک فیلتر ممبران با کیفیت است که توان تولید آن ۷۵ گالن آب (معادل ۲۷۸ لیتر) می باشد.

فیلتر پست کربن به عنوان مرحله پنچ در دستگاه آب تصفیه کن آکوا کلیر نصب شده و وظیفه آن حذف آلاینده ها و ناخالصی های احتمالی باقی مانده در فرایند تصفیه آب است.

در مرحله شش دستگاه تصفیه آب یک فیلتر مواد معدنی که موجب افزودن مواد معدنی مفید و مورد نیاز بدن به آب می شود، نصب شده است.

نحوه تعویض سوئیچ فشار پایین در دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب Aqua Clear دارای سوییچ تصفیه آب است که در زمان قطع شدن آب ورودی یا در زمان پر شدن مخزن، دستگاه را خاموش می کند.

دستگاه آب شیرین کن آکوا کلیر قابلیت افزودن فیلترهای مختلف مانند فیلتر قلیایی جهت تنظیم PH آب و قلیایی نمودن آن، فیلتر محافظ ممبران، فیلتر آنتی باکتریال یا فیلتر UV برای ضدعفونی و استریل نمودن آب را دارد.

دستگاه آب تصفیه کن آکوا کلیر دارای مخزن تصفیه آب ۴ گالن (۱۴.۸ لیتر) و پمپ ۲۴ ولت با میزان فشار ۱۲۵ psi می باشد.

فیلتر رسوب گیر الیافی حذف شن و ماسه، گل و لای، خاک، لجن، رسوب و ذرات معلق فیزیکی
دستگاه آب شیرین کن آکوا کلیر قابلیت افزودن فیلترهای مختلف مانند فیلتر قلیایی جهت تنظیم PH آب
خدمات یک سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

محصولات مشابه


  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi