دستگاه تصفیه آب خانگی

فروشگاه آب گوارا
دسته بندی:  تجهیزات تصفیه آب  / دستگاه تصفیه آب خانگی
برند: سافت واتر (soft water)
ویژگی های محصول
سوئیچ فشار بالا جهت خاموش کردن هوشمند پمپ
فیلتر ممبران ۱۳ لایه با برند اسپرینگ

2,210,000 تومان

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل دابل اورینگ

دستگاه تصفیه آب سافت واتر ( Soft Water ) مدل دابل اورینگ برندی نام آشنا و تحت لیسانس کشور تایوان با قطعات تایوانی در ایران مونتاژ می گردد. در این مدل بر روی یک شاسی پلاستیکی بسیار محکم و بهداشتی دستگاه را مونتاژ نموده اند که این امر از مزایای این دستگاه محسوب می شود.

مخزن این دستگاه ۴ گالن با برند تانک مکس بوده، از جنس پلی پروپیلن و دارای استانداردهای NSF ، FDA، ضد زنگ، ضد فرورفتگی و آنتی باکتریال می باشد.

این دستگاه به روش اسمز معکوس کار می کند و نیاز به برق دارد. برق ورودی به دستگاه با یک آداپتور ۲۴ ولت تایوانی به پمپ و سوییچ ها و همچنین شیر برقی انتقال می یابد. پمپ قوی با حداکثر فشار ۱۲۵ psi  بدون صدا و لرزش، ساخت تایوان باعث می شود که بتواند حتی در آب های با سختی بالا، فشار لازم برای ممبران را تأمین کند.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر

 مجهز به سوئیچ فشار بالا، جهت خاموش کردن هوشمند پمپ هنگام پر شدن مخزن و سوئیچ فشار پایین جهت خاموش کردن هوشمند پمپ هنگام قطع شدن آب ورودی دستگاه. دارای شیر برقی، جهت قطع کردن جریان آب و همچنین دارای شیر تنظیم املاح جهت تنظیم TDS آب تصفیه شده خروجی می باشد.

این دستگاه از شش فیلتر که سه تای آن ها عملیات پیش تصفیه و فیلتر چهارم  اصلی ترین فیلتر می باشد، فیلتر ممبران۱۳ لایه با برند اسپرینگ، با آبدهی فوق العاده و کیفیت بسیار عالی، که باعث می شود میزان و سرعت تولید آب خروجی تصفیه شده بالا برود (توان تولید ۱۸۰ الی ۲۲۰ لیتر در روز)، فیلتر مرحله پنجم: پست کربن می باشد که وظیفه جلوگیری از ماندگاری آب و بهبود مزه آب را دارد. فیلتر ۶ یا همان مینرال املاح مفید نیاز بدن را به آب اضافه می نماید . 

علاوه بر این فیلترها، دستگاه قابلیت افزودن فیلتر مرحله  ۷ ( فیلتر قلیایی جهت تنظیم PH آب و قلیایی کردن آب) و فیلتر مرحله ۸ و ۹ (فیلتر آنتی باکتریال یا فیلتر UV برای ضدعفونی و استریل نمودن آب) را دارد. 

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر مدل دابل اورینگ، جهت جلوگیری از نشتی آب، دارای محفظه هایی با دو واشر لاستیکی (Double ORing) و اتصالات (Quick Connect) می باشد، که نصب اتصالات و قطعات را آسان نموده و دارای آب بندی مناسب می باشد.

سوئیچ فشار بالا جهت خاموش کردن هوشمند پمپ
فیلتر ممبران ۱۳ لایه با برند اسپرینگ
خدمات یک سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش