فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی

فروشگاه آب گوارا
ویژگی های محصول
فیلتر تصفیه آب حذف ناخالصی ها و آلاینده های آب

بخش عمده ای از کارکرد یک دستگاه تصفیه آب، مبتنی بر فیلترهای آن می باشد. به عبارت دیگر در تمام انواع دستگاه آب تصفیه کن، تعدادی فیلتر تصفیه آب خاص تعبیه شده است که با حذف ناخالصی ها و آلاینده های آب، باعث بهبود کیفیت آب می شوند. انواع فیلتر تصفیه آب ممکن است به روش های فیزیکی یا شیمیایی یا بیولوژیکی، عمل جذب و تصفیه را انجام دهند.

فیلترهای تصفیه آب در انواع مختلف کارتریجی و این لاین طراحی شده اند:

  • انواع فیلتر رسوب گیر الیافی PP (مرحله یک)
  • انواع فیلتر کربن فعال پودری (مرحله دوم)
  • انواع فیلتر کربن فعال جامد (مرحله سوم)
  • انواع فیلتر ممبران با برندهای معتبر مانند فیلمتک، گلد تورای و ... (مرحله چهارم)
  • انواع فیلترهای مینرال یا مواد معدنی (مرحله پنجم)
  • انواع فیلترهای پست کربن (مرحله ششم)
  • انواع فیلترهای قلیایی (مرحله هفتم)
  • فیلترهای محافظ ممبران (قبل از ممبران)

هر فیلتر تصفیه آب عمر مشخصی دارد که پس از گذشت زمان مورد نظر و یا حجم آب عبور داده شده از آن، باید تعویض گردد. در غیر این صورت ضمن خراب کردن سایر فیلترهای آب، عمر دستگاه تصفیه آب را کاهش داده و همچنین باعث تهدید سلامتی و بروز عوارض می شوند.

انتخاب یک فیلتر تصفیه آب با کیفیت که بتواند ناخالصی های مورد نظر را در حداکثر میزان ممکن حذف نماید و علاوه بر آن، تأییدیه های لازم را برای اطمینان از عملکرد فیلتر داشته باشد، یکی از مهمترین مسایل می باشد که باید به آن توجه بیشتری شود. یک فیلتر آب نامرغوب، اگرچه قیمت پایین تری دارد، اما نه تنها قادر به تصفیه آب نیست، بلکه مواد نامناسب استفاده شده در آن می تواند باعث تهدید سلامتی مصرف کننده شود. 

مراقبت از دستگاه آب تصفیه کن و تعویض فیلترهای آنها، کمک می کند تا از بالاترین سطوح سلامت و تصفیه بهره مند شوید. با توجه به تنوع بسیار زیادی که دستگاه های تصفیه آب دارند، فیلترهای متنوعی نیز برای آنها طراحی شده اند. تصفیه آب گوارا سعی کرده است که شمار زیادی از انواع فیلترهای کارتریجی، فیلترهای این لاین و فیلترهای تعویضی را تقریبا برای همه انواع دستگاه تصفیه آب با بالاترین کیفیت و به بهترین قیمت در اختیار مصرف کننده قرار دهد. 

نکته ی مهم اینکه، تصفیه آب گوارا به یک سیستم اتوماسیون هوشمند و اتوماتیک مجهز هست که نوع فیلترهای قابل نصب و زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب، فیلترهای قابل ارتقاء و... را تحت کنترل قرار می دهد، بنابراین لازم نیست هرگز نگران عقب افتادن تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خود باشید. بسته به نوع کارتریج و فیلتر آب که شما نیاز دارید، تیم پشتیبانی آب گوارا به هنگام فرا رسیدن زمان مناسب تعویض فیلتر، هشداری برای شما می فرستند تا به شما اطمینان ببخشند که پیوسته آب تمیز و تصفیه شده در خانه تان جریان دارد.

فیلتر تصفیه آب حذف ناخالصی ها و آلاینده های آب