مجموعه سه عددی فیلترهای پیش تصفیه آب خانگی

فروشگاه آب گوارا
دسته بندی:  تجهیزات تصفیه آب  / تجهیزات و ملزومات تصفیه آب
برند: آناهیت مدل P PACK
ویژگی های محصول
نوع فیلتر سری 3 عدد فیلتر پیش تصفیه
کشور سازنده ایران، شرکت مهر مازند

88,000 تومان

مجموعه سه عددی فیلترهای پیش تصفیه آناهیت، در ایران ساخته و بسته بندی می شود و محصولی کاملا داخلی محسوب شده و کیفیت بالایی در حد فیلترهای تایوانی دارد.

فیلتر به کار رفته در مرحله اول فیلتر الیافی ۵ میکرون است که بسیار با کیفیت و دارای وزن و چگالی بالایی است و به خوبی می تواند ذرات معلق موجود در آب، شن و ماسه، گل ولای، لجن، جلبک، زنگ لوله ها و… را حذف کند. در مرحله دوم، از فیلتر کربن فعال UDF استفاده شده است که کربن به کار رفته در آن، کیفیت بالایی دارد و پایه کاملا گیاهی داشته که باعث حذف کلر و ترکیبات کلر، تری هالومتان ها، هالو استیک اسیدها، مواد شیمیایی، آفت کش ها و حشره کش های استفاده شده در کشاورزی، بو، طعم و مزه آب، کدورت، رنگ آب و … می شود. در مرحله سوم فیلتر الیافی ۱ میکرون به کار رفته است که کوچک ترین ذرات موجود در آب را جذب می کند، به همین دلیل این فیلتر تصفیه آب را می توان به عنوان مرحله سوم در دستگاه تصفیه آب و جایگزین فیلتر کربن جامد قرار داد.

این فیلترها بر روی تمام دستگاههای معمولی تصفیه آب که از فیلترهای کارتریجی استفاده می کنند، قابل نصب و استفاده است. در کل، خرید این فیلتر را بسیار به مشتریان توصیه می کنیم زیرا همه مؤلفه های یک محصول استاندارد را دارد و همچنین تولید کشورعزیزمان است و تمام مجوزهای داخلی را نیز دارد.

 

مشخصات فیلتر  
جنس مواد پروپیلن در فیلتر مرحله 1 و زغال پوسته گردودر فیلتر کربن
نوع فیلتر فیلتر کارتریجی
تعداد فیلتر 3 عدد
انواع فیلتر مرحله 1، فیلتر الیافی 5 میکرون
مرحله2، فیلتر کربن پودری یا UDF
مرحله 3، فیلتر الیافی 1 میکرون
دقت حذف ناخالصی ها 99 درصد
مواد فیلتر شونده کلیه املاح مضر آب
طول فیلتر 10 اینچ
قطر فیلتر 2/5 اینچ (6/35 سانتیمتر)
حداکثر ظرفیت تصفیه آب  1500 گالن معادل 5600 لیتر
طول عمر مفید  6 ماه تا 1 سال
مشخصات آب ورودی  
حداکثر سختی قابل قبول TDS حداکثر 1000 PPM
محدوده دمای آب ورودی 4 تا 45 درجه سانتی گراد
حداقل فشار آب ورودی 20 Psi
نوع فیلتر سری 3 عدد فیلتر پیش تصفیه
کشور سازنده ایران، شرکت مهر مازند
ضمانت اصالت کالا دارد

محصولات مشابه


  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi