ماسک سه لایه پزشکی

شرکت آبتین سلامت آداک
دسته بندی:  ملزومات یکبار مصرف بیمارستانی  / ماسک پزشکی
برند: آبتین سلامت
ویژگی های محصول
رنگ آبی، سبز و خاکستری
دوخت تمام اولتراسونیک

ماسک سه لایه پزشکی محصولی از شرکت آبتین سلامت آداک می باشد. این شرکت اولین مرکز دارای پروانه دائم تولید ماسک ۳ لایه استاندارد به شماره ٤٦٧٩٣٦٣۶ از وزارت بهداشت در استان یزد است.

ماسک سه لایه پزشکی VIP آبتین سلامت، از ۲ لایه اسپان ۲۵ تا ۳۰ گرم و یک لایه ملت بلون ۱۷ تا ۲۵ گرم تهیه شده است. دوخت این ماسک ها تمام اولتراسونیک بوده و در رنگ های سبز، آبی و خاکستری عرضه می شود.

رنگ آبی، سبز و خاکستری
دوخت تمام اولتراسونیک
جنس لایه ها دو لایه اسپان ۲۵ تا ۳۰ و یک لایه ملت بلون ۱۷ تا ۲۲ گرم
  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi