درباره  تولیدی کود آلی و ارگانیک و شیمیایی آلکان

گروه تولیدی آلکان اولین تولید کننده صنعتی کودهای ارگانیک و کمپاند در کشور بوده و فعالیت های خود را از سال 1379 به طور صنعتی آغاز نموده است. آلکان در عرصه تولید و نوآوری کودهای آلی غنی شده بزرگ ترین واحد تولیدی کشور می باشد که با تأکید بر اصل ارتقای کیفیت در پاسخ به استقبال و اعتماد مشتریان با بهره گیری از آزمایشگاه کنترل کیفی، تحقیق و مطالعه بر روی خاک و آب بر اساس نیاز غذایی گیاهان اقدام به تولید کودهای منطبق با ویژگی های خاص محصولات کشاورزی نموده است.

 

در حال حاضر آلکان به عنوان تهیه و تأمین کننده بخش قابل توجهی از نهاده های کشاورزی اعم از کودهای آلی غنی شده، شیمیایی و بیولوژیک در کشور می باشد. این مجموعه در راستای اعتلای کشاورزی پایدار و تولید محصول سالم و با اصل مشتری مداری موفق به کسب سه دوره گواهینامه طلایی رعایت حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در سال های (1394 ، 1395 ، 1396) گردیده است.

گروه تولیدی آلکان در سال 1392 با توجه به چشم اندازهای از پیش تعیین شده اقدام به راه اندازی خط تولید فرآورده های بیولوژیک در کشور ارمنستان نموده است. زمینه فعالیت این مجموعه تولید کودها و سموم بیولوژیک با فناوری روز FAO می باشد. این مجموعه موفق به کسب گواهی های علمی از دانشکده کشاورزی ایروان گردیده است. در حال حاضر با توجه به استقبال مصرف کنندگان، محصولات بیولوژیک این مجموعه در کشورهای CIS اتحاد جماهیر شوروی سابق در حال استفاده می باشد

 ارسال پیام به  تولیدی کود آلی و ارگانیک و شیمیایی آلکان

تولیدی کود آلی و ارگانیک و شیمیایی آلکان
ارتباط با تولیدی کود آلی و ارگانیک و شیمیایی آلکان

عنوان باکس

متن باکس