نیک آب( ضدعفونی کننده آب با پرتودهی فرابنفش)

شرکت مهندسی شکوفان توسعه
ویژگی های محصول
جنس استیل ضد زنگ
دبی ۱۰۰_۳۰۰۰ لیتر بر ساعت (در مدل های مختلف متفاوت است)

دستگاه ضدعفونی کننده آب "نیک آب" بدون استفاده از مواد شیمیایی نظیر کلر و ترکیبات آن، آب را گندزدایی کرده و  بر بو، طعم، رنگ و املاح موجود در آب تاثیر منفی برجای نمی گذارد. در گندزدایی با پرتودهی فرابنفش، آب در کمترین زمان بدون عوارض جانبی، باقی ماندگی و خوردگی عاری از انواع میکروارگانیسم ها می شود.

راهبری دستگاه گندزدایی آب "نیک آب"  آسان است و کمترین میزان برق ممکن را مصرف می کند. این دستگاه توسط شرکت مهندسی شکوفان توسعه با همکاری و نظارت مرکز تحقیقات هسته ای سازمان انرژی اتمی ایران در مدل ها و ظرفیت های مختلف طراحی شده است.

دستگاه نیک آب برای گندزدایی آب منازل، مجتمع های مسکونی، صنایع مختلف، باغ ها و ویلاها که از منبع نامشخص آب یا از منابع سطحی و زیرزمینی به طور مستقیم استفاده می کنند، مناسب است. این دستگاه مجهز به سیستم هشدار دهنده صوتی و نوری است تا در صورت عدم کارکرد درست لامپ UV به مصرف کننده هشدار دهد.

برای عملکرد بهتر دستگاه ضدعفونی کننده آب با لامپ UV میتوان با نصب فیلتر از میزان بالای مواد معلق، سختی، بو و طعم نامطبوع و ... کاست.

 

جنس استیل ضد زنگ
دبی ۱۰۰_۳۰۰۰ لیتر بر ساعت (در مدل های مختلف متفاوت است)
ولتاژ ۲۲۰_۲۴۰ ولت
تعداد لامپ ۱ عدد
عمر لامپ ۸۰۰۰ ساعت
سیستم هشداردهنده دیداری چراغ سیگنال
سیستم هشداردهنده صوتی بیزر
  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi