انواع هایدرانت های آتش نشانی

آرکا صنعت پیشرو سپهر
ویژگی های محصول
چدن داکتیل شیر ایستاده

22000000 10

20,000,000 تومان

هایدرانت های آتشنشانی تجهیزی هستند که امکان ایجاد خروجی های متفاوت از شبکه آب آتشنشانی زیر زمینی را به کاربر می دهند و از لحاظ ظاهری به دو نوع ایستاده و سطحی تقسیم بندی می گردند که بیشترین استفاده را هایدرانت های ایستاده در صنایع و معابر شهری دارند، همچنین هایدرانت های ایستاده خود به دو نوع هایدرانت با محفظه خشک (Dry-Barrel Hydrant) و هایدرانت با محفظه تر (Wet Barrel Hydrant) تقسیم بندی می شوند که مشخصات دقیق تر آنها را در زیر گروه هایدرانت می توانید مطالعه بفرمایید.
عموما هایدرانت های آتشنشانی از جنس بدنه چدن داکتیل (GGG 40) ساخته می شوند و اجزای داخلی و متعلقات مربوطه در بخش های زیر قابل دسترسی می باشد.
شرکت آرکا صنعت انواع هایدرانت های آتشنشانی را به تولید انبوه رسانده و جهت هایدرانت های خاص آتشنشانی طبق درخواست کارفرمایان بصورت پروژه ای در صنایع مختلف آمادگی همکاری لازم را دارد.
هایدرانت های آتشنشانی عموما با رنگ قرمز مورد استفاده قرار می گیرند البته رنگ بندی مخصوص خود بر اساس استاندارد NFPA تعریف شده است که می توانید با مراجعه به استاندارد مربوطه مشخصات آن را مطالعه بفرمایید.

چدن داکتیل شیر ایستاده

محصولات مشابه


  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi