دیفیوزرهای دیسکی غشایی آرمان

آرمان تدبیرپالایش
دسته بندی:  تجهیزات تصفیه آب  / تجهیزات و ملزومات تصفیه آب
برند: آرمان تدبیر پالایش
ویژگی های محصول
قطر کانتور 1 اینچ (درصورت درخواست ¾ اینچ)
قطر بیرونی ۲۵۰ میلی متر

دیفیوزرهای دیسکی غشایی آرمان برای نصب بر روی لوله های پلاستیکی یا استیل و برای تمام اشکال مخزن مناسب هستند ، اما آنها مخصوصاً برای حجم مخزن کوچک، دانه گیرها و اولین بخش در سیستم های پربار مناسب هستند.در صورت نیاز صفحه دیفیوزر غشایی به راحتی قابل تغییر است.دیفیوزرهای غشایی آرمان می توانند به صورت متناوب کار کنند.دیفیوزرهای غشایی آرمان محدوده کنترلی بسیار گسترده ای ما بین 0 تا 15 متر مکعب در ساعت را دارند. برای انتخاب میزان هوای مورد نیاز در شرایط مختلف از برگه اطلاعاتی (data sheet) دیفیوزر استفاده گردد.دیفیوزرهای غشایی آرمان میزان انتقال اکسیژن بسیار بالایی را تولید می نمایند. بگونه ای که این مقدار در آب خالص بیش از 25 گرم اکسیژن در هر متر مکعب برای یک بستر مسطح و عمق مناسب آب می باشد.دیفیوزرها در بسته های 25 عددی بسته بندی و حمل می شود. همیشه دیفیوزرها را در بسته بندی خود در اتاق خشک و تهویه نگهداری کنید. مقررات DIN 7716 باید رعایت شود.کلیه تجهیزات شرکت مهندسی آرمان تدبیر پالایش دارای یک سال گارانتی می باشد. رعایت اصول نصب و راه اندازی مطابق با مطالب مندرج در این کاتالوگ برای مشتریان محترم ضروری است.دیفیوزرهای دیسکی غشایی آرمان از دو قطعه کلی شامل یک صفحه از جنس پلی پروپیلن تقویت شده با فایبرگلاس و یک غشاء از جنس EPDM تشکیل شده است.دیفیوزر غشایی آرمان در دو اندازه تولید می شود:ARMAN - AT25 (قطر غشاء آزاد 235 میلی متر)ARMAN – AT32 (قطر غشاء آزاد 300 میلی متر).ساختار پایه یک دیسک پلی پروپیلن تقویت شده با فایبرگلاس است. این غشاء با یک حلقه پلاستیکی ساخته شده از پلی پروپیلن تقویت شده با فایبرگلاس ، در این دیسک قرار گرفته است.آرمان با یک اتصال 1 اینچ به عنوان استاندارد عرضه می شود ولی در صورت درخواست امکان ارائه محصول با اتصال ¾  اینچ نیز وجود دارد.دیفیوزرهای آرمان بطور استاندارد با یک غشای EPDM قوی ارائه می شود ولی امکان ارائه این محصول با غشاهای سیلیکونی برای نیازهای خاص نیز آماده فروش می باشد وجود دارد.غشای EPDM دارای شکافهایی با چیدمان و اندازه خاصی است که علاوه بر انتقال کامل اکسیژن با حداقل افت فشار در دبی های بالا, استفاده از دیفیوزر آرمان را برای کابردهای مختلف امکان پذیر می نماید.تمام دیفیوزرهای دیسکی آرمان هم بصورت حباب ریز و هم غشاهای با حباب درشت موجود می باشند.دارای افت فشار بسیار پایین هستند.در برابر رسوب و آلودگی مقاومت خوبی دارند.در طرح حباب ریز، حباب های گاز با قطر کمتر از 1-3 میلی متر تولید می کنند.نظر به اینکه در دیفیوزرهای غشایی آرمان (برخلاف دیفیوزرهای لوله ای) کل سطح تولید کننده حباب در جهت جریان هیدرولیکی قرار دارد, لذا عمر مفید غشاء و نیز عملکرد هیدرولیکی آن در انتقال گاز مطلوب مطلوب می باشد.قیمت خرید براساس نوع طراحی دیفیوزهای شای آرمان بستگی دارد.

قطر کانتور 1 اینچ (درصورت درخواست ¾ اینچ)
قطر بیرونی ۲۵۰ میلی متر
سطح هوادهی فعال ۴ مترمربع
جنس صفحه زیرین و حلقه نگهدارنده پلی پروپیلن

محصولات مشابه


  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi