کپسول آتش نشانی co2

شرکت باران مامطیر
دسته بندی:  کپسول آتش نشانی  / کپسول CO2
برند: کاوه و دریا
ویژگی های محصول

این کپسول برای حریق های الکتریکی و تجهیزات الکترونیکی استفاده می شود. زیرا این خاموش کننده ها هادی الکتریسیته نیستند و تاثیری بر روی این وسایل الکترونیکی باقی نمی گذارند. این کپسول در آزمایشگاه ها، اشپزخانه ها و فروشگاه ها و ادارات و ... استفاده می شوند. این کپسول ها در برند کاوه و دریا و در اوزان مختلف توسط شرکت باران مامطیر تولید می شود.

  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi