لباس کار جوشکاری

شرکت تولیدی لباس کار برکت
دسته بندی:  لباس کار  / سایر انواع لباس کار
برند: برکت
ویژگی های محصول
جنس جین
سایزبندی M - L - XL - XXL

شغل خطیر جوشکاری، به واسطه ی ابزار مورد استفاده در آن نیازمند لباس کار مستحکم و با دوامی است که بتواند امنیت کاربرش را نیز تامین کند. کاپشن و شلوار جوشکاری، به دلیل دوخته شدن از پارچه ی جین می تواند ایمنی مورد نیاز شما را به خوبی تأمین کرده و دوام بسیار زیادی داشته باشد.

کاپشن و شلوار جوشکاری، تهیه شده توسط تولیدی لباس کار برکت، دارای 4 جیب و یک جای خودکار بر روی کاپشن و 3 جیب برروی شلوار دارای کش کمر است. این لباس کار جوشکاری قابل سفارش در 3 سایز M, L, XL و XXL می باشد.جنس جین
سایزبندی M - L - XL - XXL
کاربرد ایمنی جوشکاران

محصولات مشابه


  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi