درباره  مهندس ابوالفضل بهرام نژاد

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

با سلام و احترام،

معرفی:

اینجانب ابوالفضل بهرام نژاد  فارغ التحصیل رشته مهندسی بهداشت محیط از دانشگاه علوم پزشکی کرمان هستم. من در طول خدمت سربازی دارای تجربه ۱۴ ماهه به عنوان مهندس تخصصی بهداشت محیط  هستم. همچنین دارای گواهی‌نامه HSE از موسسه آموزش هرمس هستم.

سابقه کاری:

من یک قدم جدی به سمت حوزه بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) گذاشته با این حال، اگرچه سابقه کار رسمی در HSE را ندارم، اما مدتی است مهارت‌های مرتبط با این حوزه را تقویت کرده‌ام و آماده‌ام تا این مهارت‌ها را در محیط کار عملی به‌کار ببرم.


 به دنبال فرصتی در صنایع و معادن استان کرمان هستم به منظور شروع کار در حوزه HSE و به ارمغان آوردن تجربه و دانش خود. من به دنبال فرصتی هستم تا بتوانم به‌عنوان یک عضو مثبت و فعال در سازمان شما همکاری کنم و سازمان را در امور ، ایمنی HSEو  بهداشت محیط پیشبرد کنم.

توانایی ها :

توانایی‌هایی را در حوزه‌های مختلف کسب کرده‌ام. که شامل موارد زیر می‌باشد:

1. ICDL
2. HTML، CSS، Wordpress ایجاد صفحات و ادمینی سایتها
3. AutoCAD: توانایی طراحی و مدل‌سازی در نرم‌افزار AutoCAD 
4. نرم‌افزارهای AirQ و GIS: تجربه استفاده و کار با AirQ و GIS را دارا هستم

با توجه به تجربه‌ها و توانمندی‌هایی که دارم، میتوانم تضمین کنم که علاوه بر مهارت‌های فنی، مشتاق و خلاق نیز هستم. موارد زیر نمونه‌ای از توانمندی‌ها و استعدادهایم است:

1. توانایی برقراری و مداومت در روابط بین فردی: به دلیل تجربه من در برخورد با مردم در طی  مسئولیت های دوران دانشگاه و سربازی، توانایی ایجاد و حفظ روابط مثبت و کارآمد با افراد مختلف را تقویت کردم.

2. مهارت‌های مدیریتی:  توانایی برنامه‌ریزی، سازماندهی و مدیریت را دارا هستم و در دوران دانشجویی چندین مسئولیت را بر عهده گرفته بودم و مدیریت میکردم همچنین توانایی کار در تیم و هماهنگی با اعضای گروه را نیز دارم.

3. حل مشکل: توانایی در تشخیص مشکلات و پیدا کردن راه‌حل‌های مناسب و ابتکاری برای آن‌ها را دارا هستم. همچنین قدرت تصمیم‌گیری در شرایط ناگهانی  و سخت و ارائه  پیشنهاد هایی برای بهبود کارایی و کاهش مشکلات را نیز دارا می باشم.

برای سایر موارد پیوست رزومه کاری و مشخصات شخصی من را می‌توانید بررسی کنید

سخن پایانی

اکنون به دنبال فرصتی در صنایع و معادن استان کرمان جهت مشارکت و کار ارزشمند هستم.منتظر شنیدن خبر خوبی از سوی شما هستم و آماده‌ برای ملاقات و معرفی بیشتر در مورد  خودم و توانایی‌ها و تجربیات هستم.

ممنون از وقتی که برای مطالعه رزومه‌ام در نظر می‌گیرید و امیدوارم بتوانم فرصتی را برای ملاقات و بحث در مورد توانایی‌ها و شرایط پیشنهادی دریافت کنم

 

شماره و اطلاعات  تماس من جهت هماهنگی و ارتباط بیشتر :

 


با تشکر،
ابوالفضل بهرام نژاد

 

 تماس با  مهندس ابوالفضل بهرام نژاد

 ارسال پیام به  مهندس ابوالفضل بهرام نژاد

مهندس ابوالفضل بهرام نژاد
ارتباط با مهندس ابوالفضل بهرام نژاد

عنوان باکس

متن باکس