درباره  شرکت بهپویان امین منتظر

ایران به عنوان یکی از غنی ترین کشورهای دنیا در حوزه منابع انرژی و نظر به حجم زیاد داده های ذخیره شده در دیتابیسهای ارگانهای مختلف، نیازمند به ساختاری هوشمند و بهینه جهت برنامه ریزی، عملیات و نظارت می باشد. توسعه چنین ساختاری که بتواند بر اساس حجم زیاد داده های موجود و بر اساس یکپارچه سازی، مدلسازی ریاضی و الگوریتم های بهینه سازی، به عنوان یک سیستم تصمیم یار (DSS)، بهینه بودن سه رکن مذکور را تضمین کند نیاز به تجمیع تخصص های مختلف در قالب یک پلتفرم هوشمند دارد.

لازم به ذکر است این روش نوین داده محور می تواند در زمینه های متفاوتی کاربرد داشته باشد از جمله ساختار جامع و هوشمند نظام مالیات،  ساختارهای هوشمند بهره برداری صنعتی مانند شبکه های آب، برق، گاز، واحدهای پالایشگاهی و ...، سیستم های هوشمند در نظام بانکی (تخصیص بهینه تسهیلات، تخصیص بهینه پوز، سیستم بهینه پول رسانی و ...)، ساختار مدیریت حمل و نقل ترافیک و ... .

شرکت دانش بنیان بهپویان امین منتظر در سال 1386 با هدف ارتقا بهره وری در حوزه بهره برداری ، طراحی و برنامه ریزی با استفاده از تکنولوژی‌های نوظهور در ارگانها و صنایع مهم کشور پایه گذاری شد.

با عنایات الهی و بیش از یک دهه تجربه عملیاتی و انجام بیش از 250 پروژه در حیطه ها و صنایع گوناگون و بهره گیری از متخصصین متعهد در رشته‌های مختلف ، شرکت بهپویان ، موفق به توسعه رویکردی جدید در ایجاد پلتفرم‌ یکپارچه ارتقا بهره وری در حوزه‌های عملیات ، بهره برداری ، برنامه ریزی و طراحی بر اساس مدلسازی ریاضی و هوش مصنوعی شده که موجب بهبود شاخص های بهره برداری از جمله قابلیت اطمینان انرژی و ... می گردد.

لازم به ذکر است در حال حاضر شرکت بهپویان با  182 نفر پرسنل در 17 تخصص متفاوت، به عنوان واحد فناور در پارک علم و فناوری خراسان استقرار دارد.

 

 ارسال پیام به  شرکت بهپویان امین منتظر

شرکت بهپویان امین منتظر
ارتباط با شرکت بهپویان امین منتظر

عنوان باکس

متن باکس