آشغالگیر پله ای

شرکت بینا رایزن پارس
ویژگی های محصول
جنس استیل ۳۰۴ استیل ۳۱۶ ـ داپلکس
عرض ۴۰۰-۱۸۰۰ میلی متر

آشغالگیرهای اتوماتیک پله ای از جمله تجهیزات پیشرفته در تصفیه خانه ها می باشند. طول و شرایط نصب این اشغالگیر ها تابع نحوه طراحی پروژه است. آشغالگیر، مواد معلق درشت موجود در آب یا فاضلاب را حذف می کند تا ضمن حفاظت از  تجهیزات مکانیکی در فرایند تصفیه، با جداسازی مواد جامد امکان تصفیه بیولوژیک یا سایر روش های تصفیه فراهم شود.

آشغالگیر پله ای یکی از محصولات شرکت Lackeby در سوئد است که مشخصات کامل آن دربخش کاتالوگ ارائه شده است.

جنس استیل ۳۰۴ استیل ۳۱۶ ـ داپلکس
عرض ۴۰۰-۱۸۰۰ میلی متر
زاویه نصب ۴۰ تا ۷۵ درجه
فاصله میله ها ۲-۶ میلی متر
گارانتی ۱۸ ماه پس از فروش
  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi