پمپ اسکرو یا پمپ ارشمیدس دبی آب یا فاضلاب را در ارتفاع های پایین دست (هد پایینی) تأمین می کند. گفته می شود که این پمپ ها نخستین پمپ های ساخت بشر هستند. پمپ ارشمیدس از تعدادی پره که داخل نیم استوانه ای به صورت روباز می چرخند، تشکیل شده است. این پمپ ها برای تصفیه خانه های فاضلاب شهری بسیار مناسب هستند زیرا راندمان بسیار بالایی در هد پایین و دبی بالا دارند.

VANDEZANDE یکی از معروف ترین برند های اروپایی در ساخت پمپ اسکرو و هیدروتوربین ها است. مشخصات کامل این تجهیز در کاتالوگ ارائه شده است.

مدل Customized
کشور سازنده بلژیک
طول ۲-۱۴ متر
زاویه نصب ۲۷-۴۷ درجه
قطر حلزون ۶۰۰-۶۰۰۰ میلی متر
گارانتی محصول ۱۸ ماه پس از فروش
  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi