دسته بندی:  گوشی ایمنی  / گوشی ایمنی داخل گوش
برند: ایمنی میلاد
ویژگی های محصول
نوع گوشی داخل گوش

گوش گیر اسفنجی برای داخل شدن در کانال داخل گوش جهت کمک به کاهش مواجهه با سطوح خطرناک وصدا طراحی شده است. گوش گیر اسفنجی برای افرادی که در معرض نویز و صدای بلند قرار دارند، مناسب است و  در کاهش میزان صدا عملکرد خوبی دارد.

ایرپلاگ به منظور حفظ نکات بهداشتی  باید بعد از یک بار استفاده دور انداخته شود. شست و شو و یا پاک کردن آن توصیه نمی شود. در گوش گیر اسفنجی فوم کم فشار مطابق شکل کانال گوش برای راحتی بیشتر در نظر گرفته شده است. گوشی اسفنجی در برابر رطوبت مقاومت خوبی دارد و حتی در محیط های مرطوب انعطاف پذیری را حفظ می کند.

نوع گوشی داخل گوش
  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi