دستکش کف مواد قرمز سفید

گروه ایمنی میلاد
دسته بندی:  دستکش ایمنی  / دستکش ضد برش
برند: ایمنی میلاد
ویژگی های محصول
جنس بدنه نخ
جنس پوشش لاتکس طبیعی ضخیم

استفاده از دستکش ایمنی بهترین راه برای حفاظت از دست در هنگام سایش و برش می باشد. دستکش کف مواد قرمز سفید دارای دو پوشش است، جنس بدنه این دستکش از نخ و جنس پوشش آن از لاتکس طبیعی ضخیم رنگی است و نفوذپذیری بسیار پایینی دارد. جنس لاتکس با پوشش نهایی چروک باعث جلوگیری از لغزش می‌شود. دستکش کف مواد قرمز سفید از سری دستکش های کف مواد با آستر مناسب و روکش تمام نیتریلی است و در برابر خطرات فیزیکی و مکانیکی مقاوت بالایی دارد .

این دستکش برای عملیات سخت و خشن نظیر سنگ زنی، فلز کاری، پرسکاری و کلیه امور مکانیکی و تعمیرات  کاربرد دارد. قیمت خرید دستکش کف مواد قرمز نسبت به کلیه دستکش های ایمنی مقرون به صرفه است. جهت اطلاع از قیمت دستکش کف مواد با گروه ایمنی میلاد ارتباط برقرار کنید. 

 

جنس بدنه نخ
جنس پوشش لاتکس طبیعی ضخیم

محصولات مشابه


  • باما HSEE نمایشگاهی جذاب، جامع و پویا برای معرفی کلیه شرکت ها، مؤسسات و فروشگاه های حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی است. این نمایشگاه خریداران را به فروشندگان متصل و فرایند خرید را ساده می نماید.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE یک فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد شرکت ها، فروشگاه ها و ... نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی محصولات می باشد. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات و معامله فی ما بین شرکت ها و اشخاص ندارد.

  • نمایشگاه مجازی باما HSEE با هدف توسعه اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق ایجاد ارتباط بین واحدهای درسی و شرکت های مرتبط با رشته تحصیلی ایجاد شده است.

  • قابل توجه اعضای محترم: در صورت عدم تمایل به حضور تبلیغاتی در نمایشگاه مجازی باما HSEE، خواهشمند است با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

دسترسی سریع

باما در شبکه های اجتماعی
logo-samandehi